Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy csajjal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy csajjal, de konkrétan nem kérdeztem rá, hogy járunk-e. Ezt nehezményezte. Ez ennyire lényeges sok csajnál?

Figyelt kérdés

Volt már sok randink és többször is csókolóztam vele.

Már jó párszor mondtam neki hogy össze akarok vele jönni és szeretném,ha a barátnőm lenne,viszont így nem kérdeztem rá konkrétan hogy "most akkor járunk?"

Ezt pedig nehezményezte a lány.

Sok nőnek fontos,hogy rákérdezzen erre a férfi,hogy most akkor járnak-e?


2019. dec. 7. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Csak a debileknek.
2019. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek fontos. Írj neki, hogy oké, akkor jártok. Mindenki megnyugszik, hawai, napfény, boldogság.
2019. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Igen, fontos, hogy kimondjátok, hogy együtt vagytok.

Ideális esetben a csóknak is akkor kellene megtörténnie, amikor össze akar jönni két ember, de sokan annyira rosszul használják, hogy sosem lehet tudni, kinél mit jelent. 19/L

2019. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Hu bakker,sztem még most menekülj! :D
2019. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!