Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nők nem vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nők nem vonzódnak nem diplomás férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Ez egy íratlan szabály vagy pl. mondjuk lehet hogy egy vonzó szakmunkás férfival szívesen szexelnek de feleségül nem mennének hozzá.


Ti ismeritek hogy ez a valóságban hogy is van?



2019. dec. 7. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Az első mit idiótázik itt? A moderátorok remélem törlik. Jelenteném, de nincs gombom hozzá.


Kérdező.


SOK olyat már láttam, hogy a melós srác rakta a diplomás - értelmiségi csajt, de az komoly kapcsolatra (együtt élés, házasság, puja,) már diplomás férfit keresett.


Kivéve, ha a srác valóban JÓL keres.

2019. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lachesys ***** válasza:
73%

nekem orvosi diplomam lesz, baratomnak erettsegije van (es nem is keres olyan jol.)


nem erdekel, szeretem.

de o nagyon intelligens, nagyon jol banik velem.

2019. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Diplomás nő vagyok és még sosem volt diplomás párom.

Ezen férfiak előbb-utóbb mind előadták, hogy kevésnek érzik magukat, nem hozzám valók. (nos egyébként tényleg, de nem emiatt) Volt, aki folyton degradálóan nyilatkozott arról, hogy nekem diplomám van.


Az ember nem szakmához, vagy papírhoz vonzódik, de egy bizonyos értelmi szintet azért üssön már meg a másik.

Erről úgyahogy árulkodik a végzettségének foka (is).


Nem, nem szexelek szívesen akárkivel.

Házasodni meg senkivel sem.

2019. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
hát azért a szex az más, az előfordulhat néha. de fel nem vállalná a zöme a diplomás hölgyeknek. ritka lehet az ilyen szerintem. esetleg még fiatalabb korban, néha.
2019. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Ha pl. a csaj könyvtárszakon diplomázott, és könyvtárosként nettó száznegyvenet visz haza, valószínűleg imponálni fog neki a ha az OKJ-s rendszergazda pasija ennek háromszorosát keresi.
2019. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

A diplomás pasi ugyanolyan jó lehet az ágyban mint a melós. Szex előtt és után beszélgetni is szoktam. Mért szexeljek olyannal akivel nincs közös témánk?

A műveletlenség amúgy is taszít.

Persze ez nem papirfüggő, de a papirforma rendszerint bejön.

2019. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért is lehet több diplomás nőt diplomás pasival látni, mert sok pár egyetem alatt ismerkedik meg, egyetem után meg a diplomás nő olyan munkaközösségbe megy, ahol a pasik nagy része diplomás, tehát nem feltétlenül azért van diplomás pasival, mert ennyire válogatós, hanem mert olyan körökben mozog, ahol ez megszokott.


Én diplomás nő vagyok, úgy vagyok vele, hogy fontos, hogy a társammal szellemileg is hasonló szinten legyünk, legyenek felelősségteljesek, tegyenek a jövőjükért, legyenek céljaik. Ezeket a tulajdonságokat sokan összekötik a diplomával, viszont ha ezeket diploma nélkül találnám meg valakiben, nem zavarna.


Amúgy ismerek egy csomó olyan embert, akik diploma nélkül is nagyon intelligensek és jó beszélgetőpartnerek, és olyanokat is, akik diplomával is s*gghülyék, szóval nincs semmi kőbe vésve. Aki meg képes eldobni amiatt, hogy nincs diplomád, úgy, ha közben értelmes vagy, felszínes, és nem kell neked hosszú távra, hidd el.

2019. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte teljesen egyetértek a 3-assal.


Nekem sem volt diplomás nőként, sose diplomás párom. Sőt a volt férjemnek is "csak" technikusija volt és annak idején vonzódtam is hozzá. Ennek bizonyítéka a közös gyerekünk.


Így nem értek egyet a kérdéssel, viszont szerintem a művelt a művelthez vonzódik.

2019. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Egyet kivéve minden kapcsolatom diplomás nőkkel volt, eggyel házasság, egy meg szakmunkás volt. Nekem érettségim van.

Egyszer nagyon kipróbáltam volna, hogy velem egy iskolázottsági szintű nővel milyen lehet élni, de az sosem jött össze... 42F

2019. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még sosem volt diplomás pasim (én az vagyok), illetve egyszer egy rövidke ideig, az is átvágott.

Nem ez határozza meg a kapcsolatot, sosem volt téma. Amúgy azt meg tökre bírtam a nem diplomásokban, hogy mindig olyan cukin elkerekedett a szemük, mikor megtudták, hogy van diplomám, s akkor én "nem vagyok olyan hülye nő" (ő szavaikkal élve). Éreztem egyfajta tiszteletet, ami tetszett.

Ha egyszer férjhez megyek, szerintem neki sem lesz diplomája, nekem nem elvárás.

2019. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!