Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes még foglalkoznom vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja ismerkedek egy sráccal, de nem jutunk egyről a kettőre. Érdeklődik, de felszinesen, valószínűleg talonban tart. Mellette ugyanúgy társkeresőzik. Még semmilyen intimitás nem történt köztünk.

Úgy érzem csak az időmet pazarlom vele, ugyanakkor nagyon tetszik.



2019. dec. 8. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Te akarsz többet, ő nem. Keresi a jobbat, addig meg te is jó vagy csevegni. Mondjuk lehet szerencsés vagy, mert inkább az a jellemző, hogy a férfiak szexelgetnek ÉS közben társkeresőznek is.
2019. dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jah, mázlid, hogy szexre nem használ.

Meg jel is...

2019. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igazatok van, hogy az is egy jel, csak eddig reménykedtem, hogy hátha csak azért ilyen mert félénk, de most már belátom, hogy csak egyszerűen nem érdeklem eléggé
2019. dec. 8. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is , ismerkedek régóta egy lánnyal. Ő egyetemen van és ugye most zh időszak van. Így sose ér rá . :( De várok mert , mindjárt vége és hátha majd most . xD
2019. dec. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó sok sikert, addig is biztasd hogy menni fog neki, biztosan ideges miatta.
2019. dec. 9. 06:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni azért beszéltek egymással vagy csak nézegetittek egymást?

Te is kezdeményezhetsz holvan az +írva hogy egy nő nem teheti meg az első lépést és ha ezekután is mondjuk ugy hogy vissza utasit akkor lépj tovább🎄🎄🎄🎄👍sok sikert k neked😀😀😀

2019. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Társkeresőről ismerjük egymást. Eddig akárhányszor találkoztunk, mindig én kezdeményeztem vagy vezettem rá..
2019. dec. 9. 20:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból modom nem lesz ebből semmi velem 6 hónapig csinálta egy srác hogy nem jutottunk sehova...
2019. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon sajnálom.

Sajnos ez is lassan már közelít a 6 hónaphoz.

2019. dec. 13. 18:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor jobban jársz ha hagyod a fenébe,amíg bele nem szeretsz.

Vagy kérdez rá mit akar tőled? Habár én ezt megtettem 4 hónap után de nem adott érdemleges választ majd felszívodott majd megint felbukkant..

2019. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!