Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha így végződik a legelső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így végződik a legelső randink, akkor esélytelen a folytatás?

Figyelt kérdés
Az előre eltervezett programunkat hamar el kellett felejteni, a kiszemelt hely megszűnt. (egy kettőnk közötti, ismeretlen városban találkoztunk) Ezért minden aktivitás nélkül leültünk egy csendes helyre beszélgetni. Mindenről. Úgy eltelt négy óra, hogy észre se vettük... Egyáltalán nem volt kínos csend. Hazakísértem, majd feltettem a nagy kérdést, hogy látjuk-e még egymást. Az addigi jelekből egy határozott igenre számítottam, de helyette csak azt mondta, hogy még beszélünk, most nem mond semmit. De igent, se nemet :( Azóta annyi történt, hogy reggel küldött egy "jó reggelt" matricát messengeren.
2019. dec. 8. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha neki írnál, és megkérdeznéd? 100%-os választ kapnál.
2019. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján miért lenne esélytelen?

Főleg, hogy azért csak érdeklődött utánad.

2019. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te jobban beleeltedagad! Amugy ezt a kerdest nem szeretem hallani, mert eleg kinos! Inkabb engedni kellene a masikat, hogy kicsit leulepedjen benne az elso benyomas! Szepen magaban atgondolja, hogy milyen volt veled, aztan majd valaszol.

Amugy az lett volna a termeszetes, ha csak azt mondod, hogy tok jol erezted magad es remeled, hogy meg fogtok talalkozni. Nem kellett volna egybol neki szegezni ezt a kerdest..

2019. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig teljesen ideális, szép randitok volt, nem valami feszengés, hanem jó kis beszélgetések mindenféléről... Ez szép!


Hát beszélgessetek neten is, ott is lehet amíg így messze vagytok. De irigyellek titeket.

2019. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhívod megint. Bármit is mond, tudni fogod.
2019. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes, várj kicsit, ne kérdezd meg tőle egyből, eltelhet pár nap is. Aztán mindent bele!
2019. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

SzZerintem mondjuk válaszolj az üzenetére és csevegjetek egy jót Messengeren 1-2 napig, aztán hívd el megint valahova :)

Abszolút van benne potenciál.

2019. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a férfi vagy, ha a nő vagy, akkor meg minek kísérted haza
2019. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok egy-két napot és feldobom a jövő hétvége lehetőségét. Ami fura, hogy eddig pár perc alatt válaszolt, most két-három óra kell. De remélem, ez csak az én pánikom.
2019. dec. 8. 16:05
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
De megalázó, nyomorult dolog ez, hogy randi után az egyik fél még egy internetes csevegésre se méltatja a másikat, legyen az nő vagy férfi. Hogy kétségek között hagyja, várakoztatja. Még ha nem is tudja eldönteni szeretne-e folytatást, akkor is lehetne beszélgetni. Pl erről is lehet beszélni, vagy bármiről. Nem értem miért kell szivatni a másikat. Felnőtt emberekről van szó, és ilyen nyomorult módon viselkednek.
2019. dec. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!