Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen, ha ott a beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, ha ott a beszélgetés a párral, de nem válaszolt még, akkor törölt?

Figyelt kérdés
Honnan tudom ha törölt.
2019. dec. 8. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Onnan hogy eltunik a beszelgetes.
2019. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A beszélgetés ott van, csakhát 1 órája pakol?
2019. dec. 8. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egy órája nem válaszolt és te már ide írtál ki kérdést? Ez már rohadt szánalmas, hogy valaki pár órára sem teheti le azt a kibaxott telefont és foglalkozhat mással.

Lehet moziban van, sétál, edz, mással randizik, anyukája szüli napja van. Eszem megáll!

2019. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ne viccelj..nem írtunk egész nap. Abban maradtunk, hogy majd este. És pakolásból eltűnt, de nem úgy, hogy majd jön. Elvileg egyedül él. Nekem gyanús az ilyen.
2019. dec. 8. 22:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.. remélem sosem találkozik veled.
2019. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Talán olyan megbízhatóak a pasik?
2019. dec. 8. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen függő vagy bakker
2019. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem én h tetszik de a tinderen ez van, lehet épp zuhanyzik, takarít, utazik stb

Ha még itt levelezgettek es nem whatsappon vagy fbon vagy viberen gondolom meg nem leveleztek olyan regen uh en a helyedben kicsit visszább vennek elvarasokbol.

Ha allandoan azt tapasztalod hogy nem valaszol napokig akkor gyanakodj ha meg gyorsabb levelezest szeretnel vesd fel h ne appon keresztül kommunikaljatok

2019. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igenis megbízhatóak a pasik. Nem értem ezt a gyanúsítást.
2019. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokan vannak akik nem Tindereznek folyamatosan, sőt még a figyelmeztetéseket is kikapcsolják.


Ezért kell még a beszélgetés elején át mennetek egy más, olyan platformra, amit gyakran használ a másik.


Pl egy biztos siker a Messenger. (facebook)


Amúgy 1 napos várakozások még személytől függően elfogadhatóak. 2 nap után kezd úgy kinézni, hogy ez valószínűleg nem jött össze.


Persze olyan is van, aki direkt nem akar első randiig beszélgetni, mert nem akar időt szánni rád a randin kívűl míg meg nem tudja, hogy megéred-e, hogy 10 percenként válaszoljon az írmányaidra.


Meg létezik ennek a fordított változata, ami gyakoribb, hogy egy ideig teszteli online kommunikációval a vizet és még gondolkozik, hogy tényleg akar-e veled találkozni.


Persze ezek leginkább csak a párkapcsolatot vagy valamivel lazábbat keresnek.


Akik szimplán 1-2 éjszakás kötetlen dolgot akarnak többnyire azonnal találkoznak és nem nagyon érdekli hogy mennyit beszéltek és a fent említett egyik példához hasonlóan őket el is tudja üldözni ha túl sokat próbálsz írni nekik.


Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2019. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!