Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak randira egy molett csajszit h ne gondolja azt h becsapom őt?

Figyelt kérdés
Van egy képzés a munkahelyünkön. Ott ismerkedtem meg vele. Cserfes csajszi aki laza és belevaló is meg nagyon humoros. Szerintem szép is. Én viszont egy eléggé izmos vékonyabb srác vagyok és aggódok h nem gondol komolynak. Adtam a jeleket neki. Mikor néztem és sokszor ő is engem idegesen elfordult majd mosolygott. Nem tudom mi tevő legyek így hiszen azt nem tudom mennyire van önbizalma és tényleg nem akarom h ne vegyen komolyan.
2019. dec. 9. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem fogja azt hinni, hogy becsapod. Viszont a leírásodból érződik, hogy bármennyire "tetszik", valójában szánalmasan lenézed. Gyakorlatilag azt feltételezed, hogy "pont őt" egy "ilyen jó pasi" randira hívta... Ehh...
2019. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nézem le. Nekem a teltebb lányok a gyengéim. Egyszerűen annyi csaj fogta menekülőre azzal h szerintük nem hozzám való h le is mondtam már arról h valaha telt párom legyen.
2019. dec. 9. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahová, konkrét programra. Tehát ne egy "este ihatnánk valamit", hanem egy "menjünk el együtt a ...ra". Mondjuk adventi vásár most mindenhol van.

Aztán ha jól alakul a közös program, akkor éreztesd vele, hogy ez egy randi. Kezeld nőként, ne haverként, és célozz rá, hogy újabb találkozót is akarsz.

2019. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az említett holgy jelentkezett itt par napja. Pontosan ez volt a kerdese, csak forditva😀
2019. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Ilyen velem is volt. Ha nem erzi magat veled valamilyen szempontbol, kozel azonos szinten, barmennyire is komolyan akar venni, el fog utasitani. Osztonos vedekezes, igen nagy a serules veszelye. El fogja kerulni a kockazatot. Meg az is lehet, hogy elmegy veled randira, de tobbre ne szamits. Le kell dontened a sajat maga kore epitett falakat es meg lehet ez sem lesz eleg. Az osszes baratnoje megmondja, hogy nem valo hozzad, teljesen lerombolod az onertekeleset mar a kozeledeseddel is.


Az mas lenne, ha o nyitna feled es te arra reagalnal. Akkor nyilvan mar merlegelte es vallalna a kockazatot.


43F

2019. dec. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura ha egy nalam sokkal jobb pasi randira hiv.

Valahogy nehezen hiszem el h kellek neki.

Hogy vagyik ram h kivan...

Idovel ez azert eltunik. De tobb ido kell h felfogjam h tenyleg neki en kellet.

Szoval jo otlet elhivni egy vasarlasra vagy hasonlo programta. Ami nem randi de majdnem az. Es ha jol sikerul akkor mar tenyleg randira hivni. Viszont turelem kell h felfogja h nem hulyited.

2019. dec. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is teltebb vagyok az àtlagnál de ha egy akármilyen jó pasi végig udvariasan tisztelettudóan érdeklődően viszonyul hozzám az én fejemben meg sem fordulna hogy szórakozik vagy szexre hajt kizárólag. Ugyanez érvènyes egy átlagos vagy kevésbé vonzó srácra is.
2019. dec. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!