Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajók randiznátok egy költővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajók randiznátok egy költővel?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy a pasi oda lép hozzátok és felolvassa egy nagy szerü költeményét:


"Azt kérded magadtól ki ez itt.

Egy pasi aki elvinne randizni kicsit.

Szép nő vagy és nagyon tetszel

Ha meghódítlak nem menekszel.

Elcsavarom a fejed,

jó lenne randizni veled.

Szép vagy és gyönyörű

Randizz velem ez ilyen egyszerű."


2019. dec. 9. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha költő csak úgy kussban, akkor talán, de ha produkál, előad, azt otthon az anyjának, ne nekem.
2019. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
A csajok jobban örülnek, ha inkább pénzt költesz, de azért ne add fel!
2019. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szánalmas. Mint egy nagycsoportos óvodás.
2019. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, kérdező a boldog pillanatot. 🤣
2019. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Más az ha valaki költő, és más ha valaki így akar bevagodni. En szeretem a kolteszetet, parom is ir verseket, szinjatszos, stb, de ha igy akart volna meghoditani, amit leirtal, most nem lennenk egyutt. Ebbol nekem egy ketsegbeesett, kicsit sem magabiztos ferfi jelleme szurodik le.. Ha a randik soran hozza fel temanak, hogy szereti a verseket, o maga is ir, felolvashat e vagy mondhat e nekem nehanyat, az megint mas dolog (mert amugy igy tortent :D)
2019. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A költőknél alap, hogy tudnak helyesen írni, és nem óvódás szintű kínversekkel próbálkoznak.
2019. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Költővel igen, de nekem ez kicsit szánalmas. Biztosan van akinek aranyos, meg jópofa, ha valóban ilyen laza, humoros vagy, akkor megér egy-két próbát.
2019. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha valakinek normális munkája van, amivel pénzt keres és csak később közli velem, hogy amúgy otthon, esténként hobbiból verseket ír, akkor igen.

Ha valaki "főállású költő" életművész, aki még emellett idegeneket is zaklat az utcán, akkor nem.

2019. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint az utolsó, ha hobbiból szeret verseket írogatni, akkor még oké, de mivel nem vagyok nagy rajongója a verseknek (én inkább a prózaibb műveket szeretem, a jóóóó sokszáz-ezer oldalas regényeket, amikben van idő és lehetőség szépen kifejteni minden apró részletet), ezért kimagaslóan jónak kell lennie annak a versnek, amit értékelni tudok. Ha ezzel a valamivel állna elém, furán néznék rá, aztán inkább kikerülném és mennék tovább, hátha nem fertőző az agybaja. Ha már költőként azonosítja magát, legalább fantáziája vagy tehetsége legyen (lehet, hogy egyébként van, nem tudom, de ez a konkrét pár soros valami ez nem igazán mutatja).
2019. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jol keres meg tud szerelni akkor jöhet :D
2019. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!