Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kapcsolatban tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban tényleg keménynek, érdekérvényesítőnek kell lenni, másképp a nő kiszeret belőled?

Figyelt kérdés

Úgy értem az egyéni érdek egy kapcsolatban is nagyon fontos és nem szabad mindig elnézőnek lenni és olykor problémát kell csinálni dolgokból, kritizálni kell a nőt, panaszkodni, hogy nem tetszik ez meg az?

Ha túl elnéző vagy és kompromisszumra kész azt gyengeségnek veszi és kiszeret belőled?


2019. dec. 9. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj erre sem a nők, sem az itt tanyázó nőknél nem túl sikeres férfiak nem fognak tudni igazi választ adni neked. Ez olyan téma, amit inkább pár "alfahím", nőknél valóban sikeres haverral, ismerőssel lehetne megbeszélni igazán.
2019. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl... vagy akkor az mindig negatív.

Amúgy nem vihart kell kavarni a biliben csak önmagadnak maradni. Az ha valaki folyton keresi mibe köthet bele ugyanolyan kiakasztó és kiábrándító mint ha papucs lesz.

Volt olyan fiú az életemben aki gyakorlatilag úgy próbálta rendezni az életét ahogy szerinte én szerettem volna. Nem olyan programot ajánlott amihez kedve volt hanem azt próbálta kitalálni én mit akarnék stb. Na ő túl "alkalmazkodó" volt.

Elvileg a lány abba szeret bele aki vagy. Ha már nem az leszel aki vagy csak egy a lány igényeit kiszolgáló biorobot miért is ne szeretne ki belőled?

2019. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Magabiztos, empatikus férfinek kell lenni. Ez hiányzik leginkább az itteni fiúkákból, mert vagy rinyagépek, vagy bunkó parasztok, vagy nyálas kisfiúk. Fogalmuk sincs a legtöbbjüknek arról, hogy mi lenne a vonzó és megfelelő viselkedés.
2019. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

#2


Nagybetűs és idézőjeles az az elvileg. Mert sokszor van az, hogy beleszeret a bűnözőbe "majd ő megváltoztatja" felkiáltással. :D

2019. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aranyközépút, kompromisszum. Ez a kettő kell. Akkor mindenki nyerhet.
2019. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen értelmes nő nem fog olyannal összejönni aki egy arrogáns, kompromisszumra képtelen hisztigép. Ez az ég világon senkinek nem vonzó és sosem lesz ilyen embernek értelmes párkapcsolata. Aki azt, hogy ő erős csak úgy tudja kifejezni, hogy beleköt mindenbe és olyan mint egy akaratos gyerek az nem fog kelleni senkinek. A kompromisszumképesség, a törődés, az igazi érzelem sokkal nagyobb erőt mutat.
2019. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te hogy a fracnba kaptál emberi testet?? Az ilyenek még kapnak egy átlag kutya életez, hogy belerázódjanak a dolgoba, de maximum valami afrikai benszülött emberke lehetnél.

Valamiben nagyon jó lehetsz, mert gondolkodásba sehol se vagy.

Foglalkozz önismerettel, és beszélgess ilyen hipotéhisekről olyan emberekkel, akik nem hagynak ott amikor rájönnek, hogy ezt komolyan kérded.

2019. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl, a párom eleinte tök rendes volt, de pár hónap után nekiállt keménykedni és kritizálni anyukája hatására. Ekkor szakítottunk, de 2 hónap után kibékültünk bocsánatot kért, és azóta évek óta sokat beszélgetünk mindenről és nem csinálja velem ezt a problémázást. Csak ha rossz napja van kicsit max. És így megint jó.
2019. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7


Miről beszélsz, a kutyák sokkal jobb teremtések az embernél, sokkal tisztábbak. Így egy kutya a szememben magasabb szinten áll mint az ember, ha nem is intelligenciában (ezt viszont nem tudhatjuk biztosra mivel nem tudunk velük kommunikálni) de spirituális, erkölcsi szinten mindenképp. Az ember romlott, szóval ne állítsd már be úgy mintha mi lennénk a csúcs.


Ugyanakkor én senkinek nem ártottam az életben, mit szólsz azokról akik bűnözők és azokról a nőkről akik beleszeretnek a bűnözőkbe? Ők milyen szinten vannak szerinted?

2019. dec. 10. 11:41
 10/10 anonim ***** válasza:

"olykor problémát kell csinálni dolgokból, kritizálni kell a nőt, panaszkodni," - azok a nagyszerű kutyák csinálnak ilyet?

Szerintem hülyeség a felvetés.

2019. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!