Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy lemondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy lemondtam a randit?

Figyelt kérdés

Anyam mondta hogy fogadjam el nincs szerencsem a pasikkal es igaza van , nem tudtam kihozni a jó oldalukat a kapcsolataimban

Mivel fel eletem könyvek közt töltöttem , nem nagyon szereztem valódi tapasztalatot , de a lenyeg a kulsömert megtettem mindent , hogy azon ne múljon, de minden pasi inkabb idösebbet , fiatalabbat , köverebbet , sovanyabbat valasztott helyettem , csak epp nem engem. . Nem vagyok uralkodó , elviselhetetlen nö , szerintem arról van szó , hogy megsem lehetek annyira vonzó , ahogy hittem.

Most van egy pasi aki erdeklödik utanam de csak szexualisan mondjuk en sem akarok mar senkivel semmit mert ELFOGADTAM hogy nemkellek senkinek , es megnyugodtam , élek egy nyugodt életet . Tudni kell elengedni dolgokat .

Eddig sose mentek jó iranyba a kapcsolatok , egy ferfi se esett térdrestb

Nem hiszem mar , hogy barmi is pozitivan alakulhatna szamomra, ezek szerint nem vagyok vonzó



2019. dec. 10. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Azt tennéd jól, ha a toxikus anyádat kiiktatnád az életedből.

Hogy mondhat már ilyet.... -.-

2019. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Van egy barátnőm. Egy igazán szép lány. De annyira negatív,kishitű, önsajnáló,alkuképtelen, hogy rettenetes. Rendesen taszítja a fiúkat.Ráröppennek aztán 10 perc után elsomfordálnak mellőle. Rossz a kisugárzása. Barátként nagyon aranyos, de ha fiú lennék képtelen lennék vele szóba állni.

Te döntöd el milyen képet közvetítesz magadról. Lehet a személyiségednek kéne picit változni. Anyukád meg hogy leír már. Az önbizalmadat építeni kellene,nem a sárba döngölnie.

Kezdetnek ne félj. Mosolyogj többet. Legyél nyitottabb. Hidd el,hogy van benned valami. Találd meg azt az akár egy pici dolgot,amit szeretsz és szépnek találsz magadban.

2019. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, ne butáskodj. Az, hogy eddig nem volt szerencséd az nem azt jelenti, hogy nem is lesz. Anyukád félre beszél :)). Meg fogod találni azt aki tényleg hozzád való.

Én is itt vagyok 22 évesen egyedül, nem egyszer átbasztak, de nem adom fel, mindegyikből tanultam valamit.

Hívd el a gyereket, meg semmi nincs veszve

2019. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A srác szempontjából jó, hogy nem kerül egy ilyen kígyófészekbe
2019. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én egy nagyon pozitiv nö vagyok , nem egy besavanyodott ecetes boka. Humoros vagyok ed nyilt , sminkelt es ápolt

Kisugarazasom pozitiv . Mar megbocsajtsatok

2019. dec. 10. 08:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

FÉRFIKÉNT: Jól tetted! Én sem akarnék egy mentálisan sérült nőre pazarolni az időmet.


EMBERKÉNT: Anyád idióta! Keress egy dilidokit és egy ÉRETT FÉRFI partnert!

2019. dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogadtad te el, vagy engedted el.

Akkor nem mondtad volna le a randit, és nem írtad volna ki ide gyikre...


Harmadrészt amikor én nem akartam senkitől semmit DE teljesen elégedett voltam a helyzettel, magammal, és TÉNYLEG nem akartam senkitől semmit, akkor is úgy alakult, hogy a pasi hamar belém habarodott. (ennyit arról, hogy a pasiknak elég a csak szex)


Azt írod pozitív vagy meg minden, közben meg ellentmondásos, amit írsz. Ha pozitív lennél, jól éreznéd magad így is a bőrödben, de ez nálad nincs meg, ez csak simán beletörődés a xarba,és igenis kiérezni egy kis megkeseredettséget.


Pozitív vagy és elégedett? Akkor nem mondtad volna le a randit sem emiatt, hiszen rendben vagy magaddal és tök mindegy lett volna, hogy alakul. Hiába mondod ezt, külsőleg is látszik a kisugárzáson az ember lelkiállapota, az is, ha csak szerepet játszik.


Ezt nem bántásból írom, csak hogy nézz szembe vele, és tessék valóban elhinni, hogy vonzó vagy és beléd tudnak szeretni, ahogy írod is.. Ha ez a fajta magabiztosságod megvan, és nem a szorongás, meg elvárás vezérel, már fél siker és sokkal vonzóbb leszel a férfiak szemében is.


És még egyszer: ez nem az a pozitív, felszabadító elfogadás amit jelenleg csinálsz, hanem beletörődés valamibe, amiben nem érzed jól magad. Nem ugyanaz a 2.

2019. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked egy szerető társ kéne, és anyádtól minimum 200 km. Gyűlölöm az ilyen szülőket. Egyébként kíváncsi lennék rád egy fotón, hogy miért nem tartod elég csinosnak magad.
2019. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mar megbocsassatok...anyad mondja meg hogyan elj nem tunt fel?:D
2019. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Anya azt mondta, az élet olyan, mint egy doboz bonbon!"

Forest Gumpra emlékeztetsz! :D

2019. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!