Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti milyen változást vettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen változást vettetek magatokon észre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy elkezdtetek ismerkedni egy fiúval/lánnyal és valamelyik tulajdonságotok megváltozott.

Nekem az tűnt fel, hogy soha senki szemébe nem tudok belenézni, de mikor vele beszélek folyamatos szemkontatkus van. A másik pedig, hogy sokkal nyugodtabb lettem. Nem állok le vitázni, nem húzom fel magam egyből, nyugodtabban mozgok, vezetek.


2019. dec. 10. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sosem változom. Sajnos.
2019. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

A hűséggel kapcsolatos viselkedés nálam is szinte azonnal jött. Mióta képbe került a párom, nem szívesen lógtam kettesben a fiú barátaimmal sem sokat, pedig aztán velük soha nem volt semmi köztünk. Szintén nem esett jól flörtölni másokkal, vagy ismerkedni, egyszerűen bezárult az ajtó és csak ő létezett. Sosem várta el, nem is tudott róla sokáig, egyszerűen én éreztem magamon, hogy ez a helyes.


A másik az érzelgősség. Kicsit mintha a "betört" volna. Előtte utáltam a romantikát, giccsnek tartottam, a színpadias vallomásokra csak a szemem forgattam és nem is igazán ragaszkodtam senkihez. A legtöbb embert magasról leszartam és azonnal kizártam az életemből, amint halvány jelét mutatta a velem kapcsolatos érzései ingadozásának vagy ha nekiállt követelőzni, zsarolni. Évek óta nem sírtam már mások előtt. Aztán jött a párom és annyi szeretetet adott, hogy ez a kemény szerep kettőnk között fölösleges volt. Mertem és akartam beszélni érzésékről, azóta ia imádom a kis romantikus gesztusait, a gyertyafényes vacsit és fürdést, a becézgetéseket és előtte mertem magam nagy nehezen elsírni is. Pedig előtte úgy éreztem, annyit voltam egyedül és annyiszor akartak csak szex miatt ismerkedni velem, hogy nem is reméltem, hogy tudok nemhogy nem bunkó lenni, hanem szeretettel fordulni egy ellenkező nemű felé és nem féltem a méltóságom minden pillanatban attól tartva, hogy én maradok alul.

2019. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidámabb, boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok nyilván, ha valaki értelmet ad az életemnek.
2019. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!