Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes olyan csajtelhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan csajtelhívni hétvégén kocsikázni aki csak barátként akart téged?

Figyelt kérdés

Akkor még nem volt autóm, és ismekedésből anyázás lett majd, kijelentette, hogy csak barát semmi több és semmi nem lesz belőlem ha csak otthon ülök.


Előtte már ismertük egymást, és nagyon zárkózottak tart.


2019. dec. 10. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány csak azért néz valamire mert kocsid van vagy sem, akkor nem érdemes elhívnod sehova.

Miért a nagy semmibe akartok kocsikázni? Abban nincs túl sok izgalmas, hogy le-fel körözgettek az autópályán, főúton. Akkor inkább hívd el valami programra, ha jön, jön, ha nem akkor meg felejtsd el.

2019. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, en inkabb ott kezdenem, hogy aki ilyeneket mond nekem, azt a sarki boltba babettaval se vinnem el, nem hogy kocsikazni.
2019. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Csak én vagyok az egyetlen aki ebből egy kukkot sem ért?
2019. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van a kocsidnak a belső tulajdonságaidhoz? Szerintem nagyon rossz úton jársz, ezzel nem fogsz tudni bevágódni.
2019. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó akkor leírom:


Tinderen párba álltunk még nyáron, aztán rá írtam. És Jézus ismerjük egymást látásból stb. Mondta ő aztán hívott ide oda nem mentem, mert közbe jött más. Aztán rámírt, hogy mit is akar tőlem... azt, hogy legyek az idézőjeles meleg barátja aki nem hajt rá... mert velem szerinte menne...


Hát akkor nagyon pipa lettem, és megmondtam, hogy álomvilágban él ....

Aztán kiosztott stb. És utána bocsánatot kért.


De most, hogy visszagondolok erre inkább nem akarom beengedni a BMW-be 😅.

2019. dec. 10. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ertem en hogy a csaj eleg vakvagany, de te is eleg fura vagy
2019. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte, azt becsülöm benne, nem úgy mint a többi, amúgy meg még véletlen se... Osztozzon a többi rbivel azokon akit férfinak tekint.
2019. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már volt ilyen szitu, nem akartam semmit a sráctól. 2-szer elmentünk este együtt, vele gyakoroltam a vezetést. Felajánlotta, hogy segít. Messengeren irogatott néha, aztán megszakadt a kapcsolat. Azóta nem tudok róla.
2019. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
9# akkor mi a q.a. szórakozni velünk? Hmmm te
2019. dec. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!