Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok erröl a pasiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok erröl a pasiról?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit aki elsö talalkan nagyon csendes, hallgatag vlt , azt hittem nem jövök be neki , olyan katonatipus , van benne valami szikárság , jégszeruseg , persze mosolygott de valahogy úgy éreztem , hogy nem kapcsolodunk

Talalka vegen szexet ajanlott , amin meglepödtem, hogy ilyen hamar es nem igy lattam rajta , hogy ilyesmire gondolna

Lemondtam, tettem az ertetlent , valami hidegség volt benne , amit nem tudtam hova tenni

Vegul par het utan csak lefekudtem vele es nem ereztem hogy közelebb kerultunk volna, valahogy olyan idegen maradt a szamomra

Lehet nem nagydumas , eddig akivel ” kapcsolódtam”, mind téves kapcsolás volt , tehat a megerzeseim nem voltak jók

Azóta is mondogatja hogy ismételjuk meg , stb de nem hiszem hogy volna értelme

Nem tudom hova tenni

Elvalt mint en es alkalmi kapcsolatot keres en igy latom . En sem ragaszkodom a komoly kapcsolathoz de nem tudom furcsa hogy igy ” visszapattannak ” róla az energiak vagy nem tudom miert ilyen vagy mit kéne erröl gondolni ?



2019. dec. 10. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi mondjunk véleményt valakiről, akit nem ismerünk? Te beszélgettél vele, te feküdtél le vele, próbáld eldönteni, kell vagy nem!
2019. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

"Vegul par het utan csak lefekudtem vele"


Szóval


1.Bejött neki ez a hideg katonás stílus


2.Ennyit arról, hogy az érzelmeknek, pláne szerelemnek bármilyen jelentősége is volna. Ha egy hideg, kussolós katonával is ment, akkor minden más csak üres frázis marad.


Szomorú ez. Jöhet a - hihi - "katonás" lepontozás.

2019. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rockarc ***** válasza:
66%

O tudja mit keres, te nem. En ezt gondolom rola. Azaz pontositanam. Azt nem tudod mit keresel, de azt mar igen, hogy mit nem. Ez is egy modszer, de felek tobb a variacios lehetoseg, mintsem a vegere erj ebben az eletben.


Eddig mondjuk csak olyanrol hallottam, hogy valaki kezet akar fogni az osszes emberrel a foldon, de o is erzi, hogy nem az igazi.


43F

2019. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavart már a kezdetleges ridegsége, akkor miért feküdtél le vele? Az aktus után több szenvedélyt és érzelmet reméltél? Valószínűleg neki ilyen az alaptermészete, ha ennyire távolinak érzed magadtól, akkor ne húzd tovább az idejét és kedvesen add a tudtára, hogy te mást keresel. Mivel ha annyira bejönne, akkor nem lennének kételyeid! :)
2019. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Mit szólnánk valakiről, akit még te sem ismersz. Döntsd el, hogy alkalminak kell vagy nem. Ha megpróbálod jobban megismerni, vajon megéri-e a belefektetett energiát. Konkrétan elég jó volt-e az ágyban ahhoz, hogy próbálkozz vele tovább. Vagy lépj tovább. Mondjuk én egy első randi végén szexet ajánló pasit valószínűleg felejtősre tettem volna, de ez a te dolgod.
2019. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt százas a szex akkor mit akarsz? Azert ha az ember az első szex után nem érzi azt hogy wow akkor mi értelme?
2019. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nagyot csalódott, ezért ilyen visszafogott és nem mer komolyabb érzelmeket belevinni a kapcsolatotokba. Voltam én is hasonló cipőben, mikor nagyon szerelmes voltam valakibe, de ő ezt nem viszonozta, így a következő kapcsolatot kicsit félválról is vettem. Az távkapcsolat is volt, így kevésbé is fájt mikor szakítottunk.
2019. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megismertél valakit ,akihez nem igazán vonzódsz és ő sem mutatja ki feléd. Lefeküdtél vele, de igazán az sem győzött meg a leírásod alapján. Számodra nem viselkedik logikusan, pont azért keltette fel az érdeklődésedet, mert nem sablonos, mondhatni rejtélyes.

Itt jön elő a női logika, hogy vajon miért így viselkedik és vajon színészkedés áll mögötte vagy tényleg ilyen a személyisége? Elmondásod szerint a kapcsolatba nem sok energiát fektet, hidegséget áraszt feléd Te meg próbálod feltörni a jeget hátha valami értékeset találsz mögötte.

Számodra ez a kapcsolat nem sok jóval kecsegtet, neked kell több energiát belefektetni mert a férfi nem akar tőled igazából semmit, csak a testedet.

Gondolom nem sokat beszél magáról, ismerősöknek nem mutat be, szüleit, rokonait nem ismered, maradsz a szürke zónában.

41F

2019. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!