Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol talalhatnek olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalhatnek olyan lányt, akinek hozzám hasonlóan mélyek az érzései?

Figyelt kérdés
Belefaradtam a felszínes kapcsolatokba. Az emberek többsége nem valami mélyerzesu. Rajtam se látszik kapásból ,h az vagyok,mert alarkinek nem mutatom ki. Ez a tulajdonság főleg így férfiként inkább átok mint áldás. Túlságosan a szivemen viselem mások sorsát, senkinek nem akarok fájdalmat okozni, sokszor a saját erdekwimet hatterbe is szorítom emiatt és ezt kihasználják
2019. dec. 11. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Nehéz ügy, de nem lehetetlen. Én azt mondanám, hogy könyvtárban, kiállitásokon, állatmenhelyeken, szóval olyan helyeken, ahova nem a taplóparasztok járnak.

Ahol ne keress mélyérzésű lányt: diszkók, kocsmák, szolárium, műkörmös. Ja és egy tipp, erdélyi lányt keress. Ők még tiszták, normálisak.

2019. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

“Rajtam se látszik kapásból, h az vagyok”


Ott a pont. Lényegében sok ilyen lány van, csak elkéne mélyíteni a kapcsolatot valamenyikkel.... egyik lány személyisége sem írható le felszínesnek csak azért, mert te felszínes kapcsolatot tartasz velük.

2019. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Te nem fogsz olyat találni, azt ilyen lányok pszichopatakkal vannak.
2019. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Általában ilyenek a lányok, nagyon mély érzelmeket táplálnak, csak az a baj h saját maguk iránt, s a többi embert (férfiakat) darab-darabnak nézik. Nehéz dolgod lesz :/
2019. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányként én is nagyon érzelmes, empatikus típus vagyok. Bár csak ennyi hasonlóság nem biztos, hogy elegendő ahhoz, hogy két ember passzoljon egymáshoz.
2019. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is szeretnék egy normális férfit. De nem találok.

Nekem nagyon fontosak az érzelmek, hogy kölcsönösen megértsük egymást és odafigyeljünk egymásra. Azonban sajnos nagyon nehéz komolyabb párt találni.

2019. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!