Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról, lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vázolom a helyzetet:


Egy szorakozohelyen odajott hozzam tancolni egy nagyon csinos lany, de csak rovid ideig, mert par perc utan elrangatta a baratnoje, majd kesobb mikor zart a hely a bejaratnal osszefutottunk es osszepuszilgatott, illetve mondta, h varjam meg mert meg vissza kell mennie es majd beszelunk; csak par perc es jon.. de sajnos muszaj volt mennem es nem tudtam varni ra, mert mi is tobben voltunk es haza kellett vinnem a tobbieket.


Egy hettel.kesobb megint ott volt ugyanazon a szorakozohelyen egy tarsasaggal, de tobbnyire egy sraccal tancolt es beszelgetett. Amikor volt ra alkalmam odamentem hozza, koszontem es mondtam neki, hogy legutobb ugy valtunk el, h majd meg beszelunk. Erre kinevetett es megkerdezte, hogy mikor mondott o ilyet nekem es mikor tortent ez, mert nem emlekszik. Aztan meg sugott valamit a baratnoinek nevetve es elfordult. Aztan rakerdeztem, hogy akkor nem dumalunk? Erre csak annyit mondott, hogy bocsi.. es lenyegeben levegonek mezett. Aztan nem is foglalkoztam vele, elveztem a bulit stb...


Nagyon tetszik a lany, es meg is talaltam facebookon, de nem tudom, hogy ezek utan egyaltalan erdemes lenne-e megprobalnom beszelni vele? Mot gondoltok mit kellene mondanom neki, illetve mi a velemenyetek errol?


Koszi a valaszokat! :)



2019. dec. 11. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ribi. Nem érdemes.
2019. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Világosan kinyilvánította, hogy nem érdekled. Lehet, tényleg nem emlékszik, és aznap este te voltál a 10. fiú, akivel kikezdett. Felejtsd el!
2019. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk szinte 100%-ra tudom, hogy aznap este nem igazan tancolt massal, mert kevesen voltak es eleg kicsi a hely, tobbszor is lattam, hogy csak a baratnojevel volt.


De valoszinuleg igazatok lesz, el kell engednem...

2019. dec. 11. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős
2019. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek írták, felejtsd el.
2019. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aláud jobban magad.Hagyd a ribit.
2019. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem be volt baxva a csaj.
2019. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat az biztos
2019. dec. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!