Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok 2-3 randi srác bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 2-3 randi srác bejön nektek, elvisz korcsojazni nagyon béna ügyetlen ti ki abrandulnatok? /nem ir nem beszél úgy mint rég/

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én akkor ábrándulnék ki, ha leírná a korcsolyát j-vel...
2019. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

A helyesírásod miatt már most kiábrándultam belőled!


Kérdésre a válasz: nem, mert én se tudok korcsoLYázni.

2019. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes Iránért csak siettem...de a lány kicsit tud..
2019. dec. 11. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

#3 Ez még rosszabb volt...


Hat évig műkorcsolyáztam, az egyik kedvenc sportom. Nem zavarna, ha ügyetlen, ezt is lehet viccesen felfogni és egy jó randit kerekíteni belőle.


Annak viszont nem látom értelmét, hogy olyan programot választ, amit alapvetően ő nem tudna teljesen élvezni. Miért nem mentek olyan programra, amit mindketten ugyanúgy tudtok élvezni és megélni?


22L

2019. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valami frappánsat akartam,úgy gondoltam nem lehet olyan bonyolult csúszkál i..😅
2019. dec. 11. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, minek viszed korcsojjjazni ha még nem is láttál olyat? A helyesírást meg egybe írják. De szerintem biztos írtál neki valamit a randi után attól ábrándult ki. A helyes írásodtól.
2019. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csakegysajt95 ***** válasza:
39%
Ez a legnagyobb hülyeség hogy azért ír valaki helytelenül mert sietett 😂😒 ne fárasszuk már egymást.. xD de amúgy az ha valaki bénázik valamiben nem ok, hogy kiábránduljanak belőle :D
2019. dec. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmentek a pokol bugyrába sok buzerans magyar tanár,azt a felének a 8 általános sincs meg...
2019. dec. 12. 09:31
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Mi csak azt gondoljuk, hogy a helyesírásod verte ki nála a biztosítékot. Ahogy nálunk is. Én se akarnék semmit tőled ezek után. Az hogy nem vagy ügyes korcsolyázó, nem befolyásolna.
2019. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Ne is foglalkozz ezekkel a válaszokkal, aki ilyenbe köt bele, az biztosan teljesen tökéletes mindenben. Elég szégyen, hogy ez a fontos a fiatalabbaknak, nem az, hogyha van esetleg tapasztalatuk, azzal segítsenek. Ebből Téged nem lehet megítélni, csak őket.

A kérdésedre válaszolva: engem nem zavarna, ha ügyetlen lennél. Inkább valami más oka lehet. Miért nem kérdezel rá? Az a legtisztább megoldás! Sok szerencsét kívánok!

2019. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!