Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon lesz második randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz második randi?

Figyelt kérdés

Randiztam egy lánnyal akit a neten ismertem meg. 1 hét után találkoztunk is. Beültünk egy helyre. Végigbeszélgettük a randit. Úgy láttam rajta hogy jól elvolt. Az a pasi vagyok aki első randin tényleg arra kiváncsi milyen a másik. Nem nyomultam, semmi. Csak elbeszélgettünk. Miután elköszöntünk írtam neki hogy remélem jól érezte magát, mert én igen. Azt írta hogy igen, jót beszélgettünk. Aztán másnap kicsit mintha furább lett volna. Nem lógott annyit a fbon. Írtam neki arra ugye válaszolt az eddigiekben megszokott lelkesedéssel. De fura. Azon gondolkozom hogy vajon rossz hogy nem közeledtem felé? Hiba volt? Ha tetszek neki akkor úgyis kivárja hogy lépjek. Nem?


28F


2019. dec. 12. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első randin nem kell lerohanni gyakorlatilag ismeretlen embereket.

Hívd el újból most a hétvégén.

2019. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rockarc ***** válasza:

Ezzel meg nincs semmi gond. Ha a szimpatia kolcsonos, akkor hivd el megint randira, el fog menni. Ha reszerol nem nyert, akkor meg nem. A jol elbeszelgettunk, meg a szimpatia kozott azert van kulonbseg. Vadidegenekre meg egyaltalan nem erdemes ranyomulni elso randin, hiszen nem volt meg kilepesi pont szamara. Ha masodik randira megy, akkor mar nyugodt lehetsz, az elso szuron atmentel. De azt is tudnod kell, hogy ez meg nem elkotelezodes, barmikor donthet ugy, hogy inkabb egy masik sraccal vonja szorosabbra a dolgokat.


43F

2019. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!