Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin csók vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin csók vagy nem? Melyik a tutibb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Abszolút nem.


Ha netrol találkozok valakivel, az még egy vadidegen, de ha már ismertük egymást előtte, akkor is inkább 2.-3.-on.

A mostani barátommal sem siettuk el nagyon a dolgokat, és ez adott egy kis plusz izgalmat.

2019. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Én a volt barátnőmnek az első randin (neten ismertem meg) már belevertem a szájába.


Szóval... :D Nagyon gyerekes vagy, ha te még itt tartasz.

2019. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem csokolozom idegenekkel.
2019. dec. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Netes randikon azok a csajok akiknek bejöttem az első alkalommal leszoptak, de sok esetben volt dugás is. Persze elötte leveleztünk és beszelgettünk.
2019. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől, embertől és ismerkedési időtől és körülménytől is függ nálam, ja és persze a kémiától is. Volt akivel volt csók az első randin.
2019. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyzettől függ szerintem, ezt neked kell érezned adott randin adott lánynál.

Ha már régebb óta ismeritek egymást, nagyobb valószínűséggel jön ki jól a dolog.

Ha bizonytalan vagy benne, szerintem inkább ne kockáztass.

Illetve szerintem nagyobb valószínűséggel ront el egy bimbódzó románcot egy túl korai csók, mint egy kicsit elkésett (az utóbbi talán még egyeseknek kicsit "izgató" is lehet, nekem legalábbis biztos tetszene).


26/N

2019. dec. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha első randin nincs csók, akkor már nem is lesz, mert jó eséllyel töketlennek fog tartani a csaj. Ez azokra is igaz, akik az ellenkezőjét állítják.
2019. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2es

Lehet hogy en gyerekes vagyok, vagy nem.

A kérdés lányokhoz szólt, de örülök hogy téged is megszólítottalak.

A volt csajod meg 1...

2019. dec. 13. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:
ezt a helyzet, az összhang adja, érezni kell.
2019. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!