Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kitől érdemesebb csajozási/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitől érdemesebb csajozási/ ismerkedési tanácsot elfogadni? Fiúktól vagy lányoktól?

Figyelt kérdés

Olvastam azt is, hogy lányoktól, mert a lányok tudják, hogy mit akarnak.

De azt is olvastam, hogy fiúktól, mert ők jobban ismerik egymás nehézségeit, gondjait.


2019. dec. 14. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Senkitől. Ez csak tapasztalati úton tanulható.
2019. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Bármilyen témában attól érdekes tanácsot kérni, aki jól csinálja a dolgot. Ha a szívsebészet érdekel, akkor nem a pácienstől kérdezel, hanem az orvostól. Ha a vadászat érdekel, akkor nem a vadtól kérdezel, hanem a vadásztól. Ugyanez áll a csajozásra is: Ha a csajozás érdekel, akkor nem a csajoktól kérdezel, hanem azoktól, akik jól csajoznak.


"Olvastam azt is, hogy lányoktól, mert a lányok tudják, hogy mit akarnak."

Nem. Sokszor a lányok nem tudják, hogy mit akarnak. Azt tudják, hogy mi hangzik jól, mit írnak a nagykönyvben, mitől tűnnek jobb csajnak. Nézz körül az itteni női válaszok között... Majdnem mind arról szól, hogy a nőket próbálják már szinte mesébe illő tündérszintű csodalénynek beállítani, a férfiakat meg csak dugásra alkalmas csúnya és gonosz lényeknek. Az ilyen szintű nőktől semmit sem fogsz megtudni arról, hogy ismerkedj eredményesen, de nagyszerűen megtudhatod, hogy kerülj barátzónába.


DE! És itt jön a nagy de. A való életben találhatsz olyan nőket, akik sokat segíthetnek a csajozásban, mert mérföldekkel értelmesebbek annál, mint akikkel itt beszélhetsz. Ők nyersebben, korrektebbül, őszintébben beszélnek a nőkről. Nem állítják be őket csodalényeknek, ahogy a férfiakat sem ősi gonosznak.

2019. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Nőktől teljesen fölösleges.
2019. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

54% Aham. Ki is nevezte simán vaginának az összes nőt egy előző kérdésnél?


A helyedben mélyen kussolnék arról, mi a helyes és mi nem.

2019. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nőktől semmiképp, mert ők azt mondják, amit szerintük hallani akarsz vagy politikailag korrekt.
2019. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
#4: Nem tudom. Ki? Miért kéne kussolnom? És te miről szeretnél beszélni, amikor simán idevágtál valami vaginás szöveget nekem és semmi konkrétummal nem reagáltál a válaszommal kapcsolatban?
2019. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy hozzáértőtől
2019. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Te abból indulsz ki, hogy mindenki ugyanolyan. Ugyanolyan vágyakkal és képességekkel bír.

De ez nincs így. Mindkét nemben találhatsz olyanoakt, akik jó tanácsot tudnak adni, és olyanokat is, akikkel akkor jársz jól, ha bármit csinálsz, csak azt nem, amit mondanak.

És nem, ennek nincs köze olyan hangzatos butaságokhoz, mint hogy "ők tudják, mit akarnak", meg hogy "ismerik egymás gondjait". A nagy francokat. Nekem tök más gondjaim vannak, mint a szomszéd srácnak. Neki pedig tök más gondjai vannak, mint mondjuk neked. Ide egy dolog kell: empátia. Hogy akitől tanácsot kérsz, át tudja érezni mind a te helyzetedet, mint a kiszemeltedét, ha van.

2019. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindkét nemtől kaphatsz hasznos tanácsokat.
2019. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Nők tanácsa kb. annyiban kimerül, hogy legyél kedves, aranyos... A valóság az ellentetje, tizszteletet kell parancsolni, mindenszempontból fölé kell magasodnod, már ha nem dominát keresel, akkor lesz szexuális vonzódás és ez alap a nőknél. Ez ami biztos, a többiről igazából nem tudsz kérdezni, önmagadat kell adni (sose macsóskodj mondjuk ha nem vagy olyan) és ahhoz való partnert keresni, általában hasonlót, vagy olyat aki kiegészít, akár ellentét. Nyalis sem szabad lenni.
2019. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!