Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinder csak a szexről szól?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder csak a szexről szól? Vagy valakinek összejött már az alkalmazás által párkapcsolat is?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a tinder?
2019. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem ismerem a tindert, de bizonyára az inkább a pénzről meg a lájkokról szól.


A chat.hu ütősebb volt a kb. 10 éve. Na, az szólhatott a szexről.

2019. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Húgom és a barátja, 3 és fél éve együtt vannak.
2019. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Mi otz ismertük meg egymást a párommal. Sosem keresett egyikünk sem kósza dugást. És amíg Google Playen a Tinder leírásában ismerkedős apo megnevezés szerepel, addig nem is csak a szexről fog szólni...


A párom előtt csomó emberrel beszélgettünk ott, akik kapcsolatban gondolkodtak. Csak pár majom húzza rá az appra, hogy szexapp, mert alapvetően pofára megy. De ettől még nem lesz az.

2019. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Barnabas333 ***** válasza:
0%
Hmmm de jó volt régen a chat.hu olyan jó kis bulikban voltam onnan... Tindert én sem ismerem...
2019. dec. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról szól, amiről te akarod. Semmi sem szükségszerű.
2019. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Nekem már volt kapcsolatom onnan
2019. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Én is ismerek olyat, akinek onnan volt kapcsolata. Én nekem nem jött össze. A legtöbben nem is nagyon írnak vissza. Sokan csak unalomból pörgetik, vagy kiírják az instáikat, hogy bekövesd őket.

Tény van aki, szexet keres, de sokan kiírják, hogy komoly kapcsolatban gondolkoznak.

Amitől rosszul vagyok még, az a "barátkozás", na az szerintem nem ide való. A szex meg a kapcsolat az ok, na de barátkozni Tinderen? 😂

2019. dec. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Most volt egy barátnőm esküvője, ott találkoztak ők is. 😊
2019. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

Nekem már sok párkapcsolatom volt onnan.

21/N

2019. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!