Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak meg egy srácot aki nagyon tetszik nekem? 19L

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az egyetemet és eddig 2 barátommal szoktam ülni az előadásom mindig ugyanott, viszont egyik nap elkéstem és máshova ültem, majd kicsit később jött az a srác és leült mögém. Azóta mindig oda ülök (3x). Pénteken az előttem levő sorban egy lány ült csak kicsit messzebb a szélétől mint én mögöttem levő sor viszont üres volt és a srác beült mellém. Valahogy érzem, hogy ő is érzi azt amit én, de gondolom mivel azért már 3hónap eltelt az egyetemből és ő még mindig egyedül ül, ezért lehet egy kicsit zárkózott, vagy nem vágyik társaságra. Hogy tudnám úgy megszólítani, hogy ne tűnjek túl nyomulósnak?
2019. dec. 15. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
"Szia!"
2019. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
heló csöves!!!
2019. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
És te egyetemre jársz mikor egy idegent nem bírsz megszólítani? Komoly :O
2019. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, meg merem szólítani, ha semmi nem múlna rajta akkor már rég beszélgetnék vele. De nem akarom lerohanni szegényt, hogy kellemetlen legyen neki és legközelebb inkább a kozelembe se jöjjön. És én mint extrovertált lehet túl sok vagyok egy introvertált embernek. Mivel ha elkezdek beszélni, akkor nem mindig tudom abbahagyni, akkor amikor kellene. Ezért gondoltam arra, hogy megkérdezem, hogy mivel szólíthatnám le. A “Szia” egyébként a terv része...
2019. dec. 15. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy?

Ez korrekt, nem túl sok, nem túl kevés, egy masszív kiindulási pont.

2019. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én totál ismeretlenekkel mindig csak egyetemi dolgokról szoktam beszélgetni első körben pl. van-e beadandó, hányat lehet hiányozni, mikor lesz a vizsga, milyen lesz a vizsga, milyen jegyzetből tanulunk, van -e katalógus stb. Ha pedig tudom, hogy a másik is vevő rá és nem csak kényszerből válaszolgat vagy már van bármi fogalmunk a másikról, mondjuk már beszéltünk korábban, akkor szoktunk személyesebb vagy legalábbis nem egyetemi témákat bedobni. Lehet, hogy velem van a baj, de én azt gondolom, hogy attól még nem ismerjük egymást és semmi közünk nincsen egymáshoz, hogy van egy közös óránk. Én speciel nem is szeretem, ha egy ismeretlen ember rögtön úgy jön oda és szól hozzám, mintha már ezer éves barátok lennénk.... Nálunk valahogy ez annyira nem is szokás vagy hát akkor szoktak nyalizni stb., ha jegyzet kell... Szóval én először kérdeznék tőle valamit az egyetemmel kapcsolatban és hasonlók, aztán majd kiderül, hogy hogyan tovább.
2019. dec. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Igen én is ezért kerdeztem meg, mert én mondjuk szeretek közvetlen lenni emberekkel és az egyetemen a barátaim is ilyenek, nyilván ezért baratkozunk össze. És koszonom szépen 😊 megfogadom a tanácsod
2019. dec. 15. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az hogy nagyon tetszik? Miért tetszik? Mert jóképü? Érdekes módon engem senki sem akart megszólítani
2019. dec. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az a furcsa, hogy alapból nekem teljesen más típusú srácok tetszenek. És fogalmam sincs, hogy benne mi fogott meg. Csak valamiért vonzó számomra.
2019. dec. 15. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!