Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 évesen nem gázos hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen nem gázos hogy egy 38 éves nővel fogok randizni? Nem fognak rám furán nézni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
De.
2019. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ha az nem számít gáznak mikor a 20 éves nő van a 38 éves férfivel, akkor fordítva sem kellene annak lennie, mivel nem szabadna nemek alapján eltérő megítélést adni a dolognak.


A másik meg - neked gáz? Akivel randizol neki gáz? Ha nem, akkor mindegy a "nép ítélete"

2019. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát ne csókolózz vele nyilvánosan. Akkor nem. Mert azt fogják hinni, hogy a fiával van, az meg nem gáz.
2019. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most a te életedet éled, vagy másokét?

Két felnőtt emberről van szó. Nehogy már csak olyasmit legyél hajlandó megtenni, ami mindenkinek maradéktalanul tetszik.

2019. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Dedos vagy. Ha neked gaz akkor minek akarsz vele együtt lenni? Szegény nő.
2019. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az emberek általában tapintatosak, így nem fognak megbámulni, de ettől ég furák a hasonló korkülönbséggel létező párok.
2019. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Gáz. Főleg ha te vagy a ferfi, aki fiatalabb.
2019. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne ha mondjuk max 30 lenne, de hát mi ezt nem tudhatjuk hogy néztek ki, és milyenek vagytok. Esetleg ha te is 30-nak nézel ki meg ő is, és úgy is viselkedtek akkor nem lesztek mások számára fura páros. Amúgy kicsit fura páros lennétek, de nem ti lesztek az egyedüli furcsa pár:) Magadnak válassz társat ne másoknak.
2019. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mi a célod. Ha járni akarsz vele ahhoz már szerintem sok a különbség, csak szexnél még beleférhet ha fiatalos. Én 20 évesen egy 36 évessel szexeltem először, de ahol voltunk panzióba 25-nek tippelték. 29/F
2019. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Voltam ilyen helyzetben, több alkalommal is.


Jó érzés volt a férfiak (15-től 60-ig) irígykedő pillantása, amikor beléptünk valahová a nővel.


Mondjuk nálunk látszott, hogy hiába volt a nő az idősebb, mégis én voltam a domináns, férfi.


De TE kevés vagy!

2019. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!