Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális így egy kapcsolat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így egy kapcsolat az elején? Ti párotok is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Október közepe óta találkozgatok egy fiúval. Sok időt töltünk együtt,általában hetente 3-4x együtt is alszunk. Nagyon jól érezzük magunkat együtt így megbeszéltük megpróbáljuk együtt és összejöttünk. Inkább én vagyok többet náluk,ő csak egyszer aludt nálunk,de akkor sem találkozott a szüleimmel. Mindig megkapom anyukámtól,hogy sose vagyunk nálunk mindig én megyek. Igazából felhoztam már neki,hogy egyszer átjöhetnénk már hozzánk is,azt mondta hogy jó,de azóta nem beszéltünk róla. Ha megy valamerre a barátaival mindig megyek vele szinte mindig én is. Viszont az zavar,hogy napközben nem beszélünk szinte semmit. Este fele/délutan szokott írni és beszélünk pár szót,mert rengeteget dolgozik még otthon meló után is,én pedig tanulok. De ha együtt vagyunk minden okés. Csak nekem ez olyan furcsa,volt barátommal az egész napot végigdumáltuk. Szerintetek van okom aggódni?

És még egy kérdés. Nekem januárban lesz a szalagavatóm. Nagyon szeretném meghívni,igaz hogy együtt vagyunk,de félek nemet mondana,mert végülis még nagyon a kapcsolatunk elején vagyunk és hogy ezért nem jönne el. Hívjam el szerintetek?

Köszönöm!!!


2019. dec. 15. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez itt a felnőtt párkapcsolatok kategória, te pedig a szalagavatódra készülsz. Nem gondolod, hogy rossz helyen jársz?


U.i. anyád helyében lekevernék neked 3-4 sallert. Inkább tanulj, ne a hapsidnál aludj heti 3-4 alkalommal! Ráadásul nem is az első hapsid...

2019. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy meghívod. Fordított helyzetben te hogy éreznéd magad, ha esze ágában nem lenne meghívni?

Az meg teljesen normális, hogy munka közben nem írkál állandóan. Igazából ez lenne a normális és az, hogy az exeddel mi hogy volt inkább már most engedd el. Az a lényeg, hogy jól érzitek együtt magatokat minden stimmel. Ne akarj problémát gyártani, teljesen rendben van a viselkedése :)

2019. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen nem az első,hanem a második...anyukám pedig megengedi,amíg az suliban is jól teljesítek. Szerencsére ebből sosem volt probléma. Én teljesítem amit elvárnak,cserébe én is több szabadságot kapok. Mellesleg dolgozik is még suli mellett,nyáron tervezek elköltözni is. Nem szeretem,ha indokok nélkül ítélkeznek..

Köszönöm 2#es😊

2019. dec. 15. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, hogy nem beszélget veled munka közben egész nap, azért mondjuk egy-egy üzenet váltás, hogy hogy vagy reggel, vagy napközben pl. ebédszünetben elhiszem, hogy jó lesne, nálunk ez azért meg van, de felnőtt, felelős munkát végző emberek nem chatelnek már álló nap a párjukkal. Az már nem megy, persze a pultos csaj a kávézóban lehet, vagy némely helyen, de a mi irodánkban ez elképzelhetetlen volna, hogy valaki ilyet csináljon, nem is lenne meg a teljesítmény értékelőn így az elvárt..
2019. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, ő pedig autószerelő. Műhelyben van egész nap és utána mèg otthon is késő estig. Akkor tényleg nincs okom aggódni,köszönöm nektek.:)
2019. dec. 15. 16:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Kár aggódni! Nálunk például most tiltották be, hogy a dolgozók a munkahelyükön elővegyék a telefonjaikat. Nem is csodálom, mikor nyomkodják, miközben meg áll a gép.
2019. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!