Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek a férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a férfival?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedek egy féfival,megbeszéltük,hogy jövő hét hétvégén találkozunk(először).(Huszonéveink elején vagyunk)

Viszont amióta megbeszéltük a találkozót rám sem írt(szerdán beszéltük meg),én egyszer ráírtam szombaton és visszaírt természetesen és beszélgettünk egy kicsit,de magától nem keresett.

Szerintetek elveszítette az érdeklődését így,hogy bele mentem a randiba vagy mi történt?Előtte sűrűn írt.

Mit csináljak,várjak 1-2 napot és írjak neki megint vagy várjam meg amíg ő ír?Félek,hogy le fogja mondani a randit vagy el se jön.



2019. dec. 15. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
keress egy másikat. Látszik, hogy nem érdekled. Olyan elfoglalt ember nincs, akinek annyi ideje nem volna 4 nap alatt, hogy ráírjon arra, akivel randizni fog.
2019. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2019. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer én is így jártam, aztán szóvá tettem neki, hogy akkor ez most mi, természetesen nem értette, arra hivatkozott, hogy hát úgy is találkozunk, majd ott beszélünk. De én úgy gondoltam, hogy addig is fenntartjuk az érdeklődést egymás iránt, hogy jobban várjuk azt a találkozót. Nem értett velem egyet, sőt akadékoskodónak titulált, ezért úgy gondoltam, hogy offolom a vele való randit. Azóta sem kerestük egymást és nem is bánom.
2019. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!