Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek bejön ha egy lány élsportoló? Nem zavar titeket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ, milyen sportot űz. Egy úszó esetében nem jönne be, mert ők nem az eseteim külsőre.

Egyébként a kitartást nagyra becsülöm, ami az élsportolókban bőven megvan.

2019. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem kifejezetten bejön. A kérdés az, hogy neked mennyire tolerálható, ha a férfi csak alkalmilag sportol?
2019. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem jön be.
2019. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Inkább olvasási versenyben, szövegértésben és sakkban legyen éllovas, az jobban tetszene, a sportok többsége unalmas és semmi másról nem szólnak csak a gátlástalan győzni akarásról és a torokhangú üvöltözésekről.


Az egyéni sportok sem jobbak ott pedig a doppingszerek csapnak össze, nem a sportolók. Meg is hal nagyon sok fiatalon emiatt random.

2019. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Karatézom❤️ Engem ettől függetlenül nem zavar ha valaki nem sportol mellettem.
2019. dec. 15. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék neki és támogatnám is, elmennék a mérkőzéseire megnézni.
2019. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Számomra egy Istennő lenne:). Minden vágyam valóban egy karatés nő:) lenne.
2019. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem legelőször is érdeklődéssel töltene el. Egy karatézót ismertem (a Dunarekesztő mennyiségből)aki tudott verekedni szal ha te ezt magas szinten űzöd akkor te lehetnél számomra a 2. akit, mint karatést jobb harcosnak tartok mint egy átlagembert
2019. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Az élsport már nem egészséges és a versenyek, táborok miatt kevesebb idő jut egymasra
2019. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha Háfra Noémi, Klujber Katrin a neve, akkor nem. 🙂
2019. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!