Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány napig várjak, hogy írjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány napig várjak, hogy írjon a pasi? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival, akivel minden szuperül alakult. Eddig kb hetente randiztunk, ahogy engedte a szabadidőnk. Az első randin elhívott kávézni, a második randin vacsorázni vitt, a harmadik randin karácsonyi faluba mentünk (itt volt az első csók), a negyedik alkalom pedig úgy volt, hogy épp ráértem, neki viszont a haverjaival lett volna programja, de előtte találkozott velem egy kis időre. Már van egy "közös számunk" is, amiről mindig ő jut az eszembe, amikor ezt mondtam, másnap ezt a zenét megosztotta a FB-ján. Hétvégén úgy volt, hogy bulizni megy a haverjaival és hívott engem is, hogy menjek velük. De nekem ez még kicsit gyors lett volna, ezért lemondtam, de persze értékeltem nagyon, hogy be akar mutatni a társaságának, így abban maradtunk, hogy majd máskor. Viszont egész hétvégén nem írt és amikor kérdeztem, hogy mennek-e bulizni, azt mondta, hogy nem tudja még. Előtte is volt, hogy max 1 napig nem írt, de nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, gondoltam nyilván éli az életét. De 2 nap után én írtam neki és alig reagált vagy meg se nézte amit írtam. És ez kicsit nyugtalanít, mert persze nem tudhatom, hogy nem ismerkedik-e mással is. Rátelepedni meg azért csak nem akarok. Csak már téma volt, hogy azért lassan jó lenne együtt tölteni az éjszakát, kívánjuk is egymást, de mégis most valahogy nem halad előre ez a dolog.

Egyébként amikor beszélgettünk, ő maga mondta, hogy ha egy pasi nem érdeklődik úgy vagy azt mondja, hogy nem tudja mit akar, akkor másik nő van a képben még. De ő tudja nagyon is, hogy mit akar (és ezzel rám célzott egyértelműen).

Nektek mi a véleményetek? Mit kellene tennem?


2019. dec. 15. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom (mivel jól indult ez az egész), hogy egy ráírást még megér a dolog. Ha nem reagál, mondjuk 2 napon belül, akkor felejtős. (Ha meg egy-két hét múlva rád ír mondjuk, akkor több vasat tart a tűzben, na akkor küldd el melegebb éghajlatra.) Szerintem.

(N/26)

2019. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap után sem ír 😂😅😅 gondolom az már baj
2019. dec. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig a férfinak kell kezdeményeznie. te csak reagálsz
2019. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!