Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl "jól" sikerült a randi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl "jól" sikerült a randi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyetemen átlagos lúzerként átlátszó voltam minden valamire való nő számára. Aztán már dolgoztam amikor összejöttem egy csajjal. Kicsit butácska volt, meg nem is túl szép, a szexet se szerette, de elvoltam vele 1,5 évig.

Aztán 5 évig megint semmi. Egészen a múltkoráig.

Új munkahely, nagyon belevaló csaj a szomszéd irodából. Bepróbálkoztam, nem volt veszteni valóm és bejött! Teljesen egyre járt az agyunk, 2x randiztunk, belezúgtam, azt hiszem bejöttem neki én is. Másodjára már a szexről is beszélgettünk eléggé részletekbe menően. Mondanom se kell, fülig ért a szám, milyen vadmacskát találtam. Olyan hitetlennek tűnt a gondolat, hogy akar tőlem valamit.

A harmadik randi tegnap este történt. Úgy volt hogy elviszem étterembe, mikor odaértem, felhívott a lakásba azt mondá, hogy nincs kész.

Amikor kinyílt az ajtó, egy szál szemüvegben várt. Berántott, hogy ő nyomban szexelni akar. Én teljesen ledöbbentem. Egész életében ilyen jelenetre vágytam, aztán mikor letepert, teljesen blokkolt a testem. A kuki bizony meg se moccant.

Ő meg tanácstalanul nézett rám, most mivan. Szégyenemben legszívesebben kiugrottam volna a hetedikről...

Eléggé rossz hangulatban jöttem el, azóta nem hívtam, se ő engem.

Rettenetesen szégyellem magamat, amiért nem tudtam úgy viselkedni, mint egy férfi.

Tanácstalan vagyok, nem merek ezek után elé állni.



2019. dec. 15. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Mondd csak, hány éves is vagy?
2019. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Mr.Impotencia kalandjai?
2019. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván kamu de tetszett a sztori. Kiváncsi vagyok a folytatásra. Esetleg még néhány részlet is jöhet a randiról, meg az évakosztümös csajról.
2019. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele, legyél őszinte. Mondd el neki, hogy már régóta egyedül vagy, ő meg nagyon tetszik neked és izgultál, blabla. Ha normális, akkor meg fogja érteni.
2019. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Azért a nő elég hülye volt. Az élet nem amcsi romkom.
2019. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap hívd fel és beszéljetek. Mond meg neki, hogy túl gyors a tempó.

Nőként azt mondom, ez eléggé rossz döntés volt a csaj részéről. A leírás alapján te nem tűnsz ilyen kő macsó, legyet is röptében típusnak, nyilván zavarba hozott.


Ki tudja, lehet ebből még valami, de őszintén szólva nem hinném, hogy összeilletek.

2019. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Miért éreznéd magad rosszul egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz? Nem tetted még fel magadnak ezt a kérdést?
2019. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Altalanos szabaly: “Ha nem akarsz szexelni az illetovel,nem mesz fel a lakasara /nem hivod fel magadhoz. Kulonben kellemetlen helyzetbe kerulsz.”
2019. dec. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Légy ferfias, hivd fel. Kerj tole elnézést, mond hogy szegyenled azt vaehatod, hogy ő hivjon, nem fog. Ő most azt hiszi nem allt fel rád es nem jo csaj a szemedben, nyugtasd meg
2019. dec. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Hidd el, hogy a macsókbis felsülnek néha az első szexnél. A párom is felsült, pedig magas,izmos,kékszemű, a nők kedvence volt. Még jó, hogy nem adtuk fel, 17 éve semmi probléma vele. Úgyhogy ha értelmes a lány, akkor ez nem riasztja el.
2019. dec. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!