Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nagyon kedves srácot. Amolyan kenyérre lehet kenni típus. Viszont a barátaim leszólnak érte, hogy milyen nyámnyila pasival kezdtem. Ti mit szólnátok erre?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, még nem hozott össze a sors ilyen sráccal. Figyelmes, kedves és önzetlen.

A barátaim leszólták, hogy kocka és hogy milyen meleg az egész lénye. Nekem rosszul esett. Olyan kínos az egész, nem volt erre példa még, nem is értem.


2019. dec. 15. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg jobban aztán meglatod.
2019. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lesz*rnám mit mondanak mások, főleg ha az a legnagyobb problémájuk az illetővel, hogy túl kedves.
2019. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Több, mint 1 éve vagyok együtt egy olyan pasival, akinek meg kell mondani hogy mit csináljon, mert magától nem mindig dönt úgy. Engem ez egyáltalán nem zavar. Anyukám egyszer megemlítette, hogy egy határozottabb férfit képzelte el mellém. De engem nem zavar ez a fajta viselkedés, szeretem én "hordani a nadrágot".
2019. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nagylánynak érzed magad, akkor képes vagy önálló véleményt kialakítani egy emberről, úgy hogy rászánod az időd és megismered.

Mit veszíthetsz? Legfeljebb elválnak az útjairól.

2019. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy szeretem.
2019. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én is azt vallom, hogy nehogy már mások mondják meg, kivel kéne lennem.

Én sem szólok bele senki életébe. Nem lehet mindenki harsány, őrült mód kemény és határozott. Mindenestre a barátaimban kicsit csalódtam.

2019. dec. 15. 22:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Komoly különbség van az odaadóság és a nyámnyilaság között. Ezt neked kell megítélni, neked kell megismerni.

Ha valóban egy esetlen, véleményét felvállalni félő kisgyerek és csak azért kedves mert nem mer kiállni magáért az sosem jó választás. Az ilyen ember nem önzetlen és kedves, egyszerűen csak túl balfsz érvényesíteni azt amit ő szeretne vagy felvállalni a véleményét. És nagyon kegyetlenek tudnak lenni ha egyszer mégis betelik a pohár és kijön az összes addig elfojtott dolog.

De lehet valaki úgy is nagyon odaadó és kedves, hogy közben határozott személyiség akinek nem kell fogni a kezét és fel meri vállalni, hogy mit szeretne. Az ilyen emberekkel semmi baj nincsen, tök jó választás kapcsolatra. De a nyámnyilaság, határozatlanság sosem jó választás, mindig azt fogod érezni, hogy gyereked van és nem párod.

2019. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megkérdeztek, hogy "mi tetszik benne?" lefordítva ezt jelentette: 'csúnya,neked mi tetszik benne?'

Egy pillanatra sértő volt, de aztán pont lesz.artam. Jó hogy nem már más elvárásai/véleménye alapján választok párt magamnak. 😂

2019. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátaidnak illene tiszteletben tartaniuk a döntésedet, egy.

Kettő, te vagy vele kapcsolatban, majd te tudod, hogy jol megvagytok vagy nem, kívülálló ezt nem tudja felmérni.

Három , majd a saját károdon rájössz, ha mégsem illetek össze, ne más mondja ezt meg.


És ezt annak a bizonyos barátnak is megmondanám szemtől szembe, elég komoly arccal.

2019. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Az téged minősít, ha eddig csak gyökerekkel ismerkedtél.
2019. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!