Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

30F Megismertem egy 21 éves nőt. Eleinte csak távolról figyeltük egymást. Tudom, hogy van párja, ezért sosem kezdeményeztem nála. Utána sokszor vettem észre, hogy nézett engem, amikor beszélgetünk zavarba jött. Volt egy beszélgetésünk, ahol elmondta nekem, hogy nem fogja megcsalni a párját, de sok gondjuk van. A párjával 1,5 éve nem működik a szexuális életük. (3,5 éve vannak együtt). Később megkeresett, hogy segítsek neki és akkor átjött hozzám. Elmondta, hogy vonzódik hozzám és, hogy szeret velem lenni, de nem szeretne egy új kapcsolatot. Azon a napon végig nálam volt, de semmi sem történt közöttünk.

Ezután lezárt velem minden kapcsolatot és nem is találkoztunk többet.

Ma találkoztam vele újra nagyon örült, hogy látott. Igazából hiányzik nekem. Meg tud nevetetni, naív és nagyon aranyos. Úgy érzi kellemetlen és nehéz a kapcsolatát ez miatt lezárni. Mit gondoltok?



2019. dec. 17. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj amíg el jön a te idöd
2019. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit te is naivnak tűnsz azok alapján, amiket írtál.
2019. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szard le, míg nem zárja le a hapijával.
2019. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki, amíg lezárja a kapcsolatát a mostani fiújával, aztán léphetsz. Esetleg ezt megemlítheted neki.
2019. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Ket lehetoseged van. Ramenos vagy es elmondod, hogy mit akarsz es erezteted vele, hogy komolyan gondolod, vagy hagyod az egeszet. En tobb, mint egy evig hebe-hoba randizgattam egy csajjal. Smici-smaci tipitapi, de szex nem volt. Sokat cseteltunk, persze voltak szunetek. Kb. ami nalad volt, hogy mar ki akart szallni a kapcsolatbol. De vegul nem szallt ki, nem voltam eleg hatarozott, nem erezte rajtam, hogy mennyire akarom. Egyszer meg is kerdezte, hogy szerelmes vagyok-e bele. Mondtam, hogy nem. Kesobb jottem ra, hogy nem bizott bennem elegge, es felt kilepni a bizonytalanba. Vannak ilyen lanyok. Aztan ezt elmondta nekem teljesen magatol, hogy ezert nem lett semmi... Szerintem minden csaj mas, de szerintem, ha nem lepsz, akkor ennyi volt, ha lepsz, akkor jobbak az eselyeid.
2019. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amig egy csaj szerelmes addig a masik csak potlek. Söt szakitas utan is csak az.
2019. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha bő fél év alatt nem zárta le az eddigi kapcsolatát, akkor hagyd őt magára a pasijával.

Azt írod, hogy kedveled őt. Akkor pedig mondd meg neki, hogy nem vagy ellene, hogy együtt legyetek, de a mostani kapcsolatát előbb VÉGLEGESEN zárja le.

2020. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!