Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderről vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderről vélemény?

Figyelt kérdés
Van értelme regisztrálni, vagy a legtöbb profil kamu?

2019. dec. 18. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki maga ítéli meg hogy az adott cselekedett mennyire éri meg.
2019. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

A Tinder két esetben éri meg: nőként, és nagyon jóképű férfiként.

Én nem nézek ki jól (Photofeeler, női vélemények szerint átlagos), és hiába izgalmas az életem, teszek fel utazós képeket, vagy fényképezkedem cuki állatokkal, esetleg a csili-vili autóm előtt, senkit nem érdekel. Írhatok vicces bemutatkozást, lehetek bármilyen értelmes, és hiába van minden harmadik lány bemutatkozásában, hogy "intelligence is sexy", nincs match-em.

Egyszerűen senkit, egy nőt sem nem érdekel az életed, a személyiséged, a humorod, a gondolataid, az álmaid, ha nem nézel ki jól. És igen, a többségüknek ugyanaz a helyes, és ugyanaz a csúnya.

2019. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok és átlagos, de akkor inkább nem regisztrálok.
2019. dec. 18. 11:42
 4/22 anonim ***** válasza:

A Tinder egy egyen-emberek egyen-világa akik alig különböznek egymástól ugyanaz a "menő" ott mindenkinek, kissé műanyag az egészen Tinder-világ.


Ha ebből kicsit is kilógsz csak egrecírozni fognak.

2019. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én viszonylag jóképű férfi vagyok és vannak sikereim a tinderen, barátnővel is találkoztam már itt, akivel 1,5 évig voltunk együtt. Aki barátaim viszont átlagosabbak (de még messze vannak a csúnyától bőven), azoknak nem igazán. Szóval ez egy full húspiac, a férfiak többségének tényleg nem éri meg.
2019. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az utolsonal. Ket baratnom is volt onnan, nekem bejott. De nem is panaszkodom. Photofeeleren is 9-es ertekelest kaptam ket kepemre is. Es oszinte leszek meg igy sem doltek a matchek mint az allat, heti 5-6 volt kb.
2019. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a furcsa hogy szinte senki nem ír infót magáról. Nézegetem a csajokat és egy instagram képből kellene elindulnia egy beszélgetésnek...


Persze találkoztam már értelmes emberekkel is ott, de ritka mint a fehér holló.

2019. dec. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Elmondom lányként, hogy én személyesen hogyan élem meg ezt a Tinder, vagy bármilyen más társkeresős dolgot. A probléma ott kezdődik, hogy férfiakból komoly túlkínálat van ezeken az oldalakon. Rákerestem most hirtelen csak a kérdés kedvéért a nemek arányára Tinderen, és nem tudom, mennyire megbízható ez az oldal, de a tapasztalataimat teljes mértékben alátámasztja.


[link]


Magamat egyáltalán nem mondanám egy bombázónak, inkább átlagos vagy kicsivel az alatti lány vagyok, ellenben férfiak terén eléggé válogatós (csak pont hogy én a macsós, kocsival pózolós, minden lánynak bókolgatós szépfiúkat nem kedvelem). De a jobbra húzott fiúkák közül minden másodikkal-harmadikkal match-em szokott lenni. Még én sem győzök ennyi szimpatikus fiúval egész nap mélyenszántó beszélgetéseket folytatni, nemhogy egy jó csaj, akinek napi 100+ match-e van. Ezért van az, hogy akármilyen jóképű és gazdag is vagy vicces dumával, akkor is lesz még húsz ugyanilyen férfi, akik közül egy adott lány válogathat. Ha meg a felső kategóriába nem férsz bele, ahogy az előttem szólók is írták, szinte semmi esélyed nem maradt.


(Az meg tényleg csak személyes vélemény, hogy mennyire taszítanak az utazgatós, öltönyös, drága autót simogatós, mindennel elégedetten vigyorgós férfiak. Ők azt a benyomást keltik, hogy az egyetlen értékük a pénz, amit ki is raknak szépen a kirakatba, mert megelégszenek egy olyan nővel, aki majd emiatt fog match-elni velük. Persze ez sok lánynál beválik, de az értelmesebbek szerintem tudnak arcról olvasni.)


Szóval egy egyetlen megoldás az lenne, ha a férfiak kicsit visszafognák magukat, eleve nem is regisztrálnának ennyien Tinderre, akik pedig regisztrálnak, nem húznának jobbra válogatás nélkül minden nap több száz lányt. De hát egy ekkora változtatáshoz kb. akkora összegfogásra lenne szükség, mint egy kormányváltáshoz, tehát nincs rá nagy esély mostanában.

2019. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

6: Igen, itt is az a durva, hogy a valóságban úgy érzem jobb nőknek is szoktam tetszeni mint tinderen. Itt nagyon tisztában vannak az értékükkel (kinézetükkel) a nők és általában az jött le, hogy kevésbé szép lányoknak tetszettem, mint amilyen jóképű én vagyok (bár még így is többnyire helyeseknek), vagy nagy ritkán maximum saját magammal egy kategóriában lévőknek. Miközben ha a való életben ismerkedtem, azért voltak már magamnál csinibb nők is az életemben.


Szóval ez a netes ismerkedés nagyon durva. Vagy ugyanúgy ha Tinderen egy átlagos srácnak nincsenek matchei (vagy csak dagikkal, rondákkal), akkor ne higgye azt, hogy ő is ronda és csak ilyen nőket kaphatna meg. A való életbe kéne kimenni ismerkedni, ott szebb nőket is össze lehet hozni ahhoz képest, mint amiket tinderen tudnál szerezni, akárhogy is nézel ki. Kicsit elb@ szott ez a netes ismerkedés

2019. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8


Mondjuk emiatt a "több százat húznak" dolog miatt szívnak azok akik mondjuk nem ilyenek és emiatt eltűnnek a tömegben. És ezt most nem Tinderre értem, alapból normális embernek nincs ott keresnivalója; hanem minden internetes ismerkedős oldalra. A dolgot nehezíti, ha valakinek ez az egyetlen lehetősége, mert szóban könnyebben elkezdi a kommunikációt, mint élő szóban - ami utána már megy, ha van némi ismeretség, onnantól már élőben is könnyebb, van néhány ötlet, téma - amiből jöhet a többi.


De amíg ez így megy, ahogy írod - és amivel én tökéletesen egyetértek, mert tényleg így van - megint az lesz, hogy a visszafogottabbak járnak rosszul és a túlharsány üvöltözők kerülnek előnybe. Akiket jól jellemez a fuxos-tuningautós képsereg.

2019. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!