Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most hogy ilyen enyhe időnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy ilyen enyhe időnk van, könnyebb csajozni/pasizni?

Figyelt kérdés
A héten elég enyhe idő volt, ma kifejezetten napsütéses, a karácsonyra is átlag feletti időjárás várható. Jobb így a randizás, hogy nem kell rétegesen öltözni?
2019. dec. 18. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én így is dupla pulcsit, dupla nadrágot, dupla zoknik húzok.

Mostanában szoktam rá erre. Gyerekkorom óta minden évben fagyoskodtam télen, mert mindig csak egy farmert, sportcipőt, pulcsit és egy vékony kabátot viseltem. Most viszont úgy döntöttem, hogy többé nem fagyoskodok.

2019. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kettő befolyásolná egymást, de tényleg nagyon meleg időnk van a napokban.
2019. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem befolyásolják egymást😂

8-10 évvel ezelőtt Békéscsabán ha jól emlékszem +20 fok volt szenteste. De abban az évben az országban mindenhol 15-20 fok között volt. Most karácsonyra is hasonló időjárás várható.

2019. dec. 18. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem volt könnyebb, spárban odamentem ma egy nagyon csinos 16-17 éves lányhoz de elküldött a gyászba mint ahogy mindig is szoktak a lányok :'D kb 200-adik bukásom.


Szűz,kövér,ronda 20/f, soha nem volt barátnőm.

2019. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha kövér vagy, miért nem próbálsz meg tenni ellene? Nem picsogni kell, pláne ha már 200 bukásod volt. Tanulni belőlük és a lehető legjobbat kihozni magadból. Kezdj el sportolni többek között.
2019. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem fogok :P Inkább elfogadom, hogy nem lesz csajom de nincs semmi kedvem sportolni.
2019. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legalább tő nő marad nekem :)
2019. dec. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*több
2019. dec. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem elég egy? A hárem nem szép dolog.
2019. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ki kell elégíteni azokat a nőket is valakinek akiket te nem tudsz, mert kövér vagy. Vállalom ezt a szerepet.
2019. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!