Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek melyik módon érdemes Őt elhívni randira?

Figyelt kérdés

Egy üzletben eladó egy lány, aki iszonyatosan tetszik. Mikor Ő van szolgálatban, rövid ideig, de egész jól eldumálunk. Azt tudom, hogy Ő tetszik nekem, és úgy látom én is bejövök Neki; mondjuk az tény, hogy mi pasik minden nőről, aki szóba áll velünk azt gondoljuk, oda van értünk - és ahogy látom elég közvetlen személyiség is, de akkor is szeretném elhívni.


Az üzletnek van facebook oldala, és az üzlet posztjait lájkolók között felismertem Őt.


Mivel csak annyit tudok, hol dolgozik, így:

a.) Az üzletben hívom el az utolsó szó jogán, amivel az lehet a baj szerintem, hogy feszélyezheti (eleve folyton sürögnek-forognak, nem egy nyugodt élethelyzet), hogy ez a munkatársa és a többi vásárló előtt történik és emiatt elriad.


b.) Facebookon írom meg Neki, hogy szeretnék Vele jobban megismerkedni, aminek a hátulütője, hogy egyesek, őt is bele értve, gáznak tarthatják az ilyet, meg a tényt, hogy facen kutatgatok utána..


Szóval szerintetek melyik lehet a célravezetőbb módszer?



2019. dec. 18. 23:47
 1/9 anonim válasza:
Személyesen hívd el randira.
2019. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
igen, szerintem is csakis személyesen szabad.
2019. dec. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Eből jól nem jöhetsz ki. De majd írd meg mi történt.
2019. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Személyesen hívd el.
2019. dec. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyesen, de amugy neki ez a munkaja, hogy kozvetlen, kedves, mosolygos legyen a vasarlokkal, szoval en az eladoktol/hostessektol nem vonnam le egybol azt a kovetkeztetest, hogy bejovok nekik...
2019. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan nem vagyok lány, de szerintem egy jó köztes megoldás lehetne az, hogy fizetéskor átadsz neki egy cetlit a telefonszámoddal és a facebook-profilod linkjével. Így mások nem tudják, hogy mi történik, de mégis kezdeményeztél, és ha érdekled, felhív vagy bejelöl.
2019. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban személyesen az igazi,de ha sokan vannak körülötte, pörögnie kel, nem biztos,hogy ez a legeredményesebb. Biztos zavarba jön, főleg ha nem is független, és azonnali reagálása inkább elutasítás lesz mint rábólintás. A részleteket meg főleg nem tudjátok ott megbeszélni.


A facén ráírást azért nem zárnám ki ebben az esetben mert nem vagytok teljesen ismeretlenek egymás számára.

Szerintem udvariasan írj Rá, azonosítsd be magad, szabadkozz ezért a lépésedért, de hivatkozz arra,hogy más módon nem tudtad ezt meglépni, a munkahelyén nem akartad magánjellegű kéréssel zavarni.


De persze előbb azt tudd meg,hogy független-e. Ha nem, felejtsd el.

2019. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Személyesen, de a cetlire azt írd, hogy jöjjön picit félre, ha tud, inkább vársz is az üzletben. Majd, ha félremegy veled, akkor mondod neki, hogy szeretnél vele munkán kívül találkozni.
2019. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!


Valahol sejtettem, hogy a nem személyes megoldás töketlennek hathat, ezzel a cetlis (amúgy marha jó) megoldással viszont kiküszöbölhető, amitől az a.) forgatókönyvnél tartottam. Még egyszer köszönöm a tippet! ;)


Számoltam persze azzal is, hogy az ilyen munkát végző lányoknál protokoll a kedvesség, és csak a saját egóm simogatja a buksimat; ezt csak egyféleképp deríthetem ki.. :)

2019. dec. 20. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!