Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem húz senki jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem húz senki jobbra tinderen?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs átlagos alatti külsőm, de senkivel se matchelek, pedig nem vagyok válogatós.


30/F



2019. dec. 19. 09:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem ütöd meg a mércét.
2019. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
milyen mércét?????
2019. dec. 19. 09:29
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

A nőket szórakoztatni kell nem tudtad?

Ha nem raksz ki magadról egy görög nyaralós képet, vagy pl egy tandemugrásról, hegymászásról, túrázásról készült fotót, akkor unalmas vagy a szemükben.

Ez kell nekik. A képekből sugározzon a pénzem és szabadidőm van jelleg.

2019. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Utoljára a Tisza holtágnál voltam nyaralni nincs nyaralós képem
2019. dec. 19. 09:34
 5/24 anonim ***** válasza:

Ne szelfi fotót tegyél fel, hanem beállított elönyös kèpet,kérd meg egy ismerősöd, hogy kèszítsen rólad pár képet fénykèpezőgèppel,az öltözèked legyen egyszerű, ízlèses, a bemutatkozásod ne legyen klisés, pl.:Egyszerű srác vagyok, aki keresi a szerelmet” ezektől èn azt hiszem, hogy az illető már bedilizett a magánytól, kerüld a nyálaskodást, és a creepy viselkedést


de ne is szidd a nőket pl.: túlsúlyos macskás nők kerüljetek!

Most csak mondtam valami hülyeséget, mert ez nem valami bizalomgerjesztő, ha minden klappolna akkor is bunkónak találnak így a nők, vagy előre fèlnek az elutasítástól.Szóval találd meg az aranyközèputat.

2019. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Figyi, Photofeeleren 6.8/10 a vonzalmi faktorom kép alapján, Tinderen mégis kb. csak heti 1-2 matchem van.
2019. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mi az a photofeeler?
2019. dec. 19. 09:42
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nincs átlag alatti külsőd. Szerinted. Szerintük meg de.
2019. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egy oldal kérdező, ahova feltölthetsz képet magadról és szociális, vonzalmi, egyéb kategóriákban tudnak téged értékelni kép alapján, hogy mennyire vagy megnyerő, vonzó, vicces stb. Túl nagy komolyságot azért ne láss bele. Látod, hiába 6.8/10 a vonzalmi pontom kép alapján, ha személyesen semmi érdeklődést, kezdeményezést nem kapok nőktől. photofeeler.com
2019. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Photofeeleren lehet csetelni azzal akinek tetszek?
2019. dec. 19. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!