Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után öleléssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után öleléssel köszönt el, azt mondta szeretne még találkozni?

Figyelt kérdés

Az első randink után megölelt a férfi és azt mondta írjak ha hazaértem.Megkérdezte mikor találkozunk újra.

Szerintetek mit jelenthet az ölelés?Valamint többször is megkérdezte,hogy mit gondolok róla,én pedig mondtam,hogy kedvelem,aranyos.Utána megkérdeztem miért kérdezi meg harmadszorra(viccesen kérdeztem nem agresszívan) és azt mondta azért mert félénk vagyok és nem annyira tudott rájönni,hogy mennyire kedvelem.

Ezek után öleléssel köszönt el,lehet még ebből valami szerintetek?



2019. dec. 21. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Persze, főleg ha ő is mondta, hogy félénk. Vannak olyan nők, akiknek hosszabb időbe telik feloldódni, mint egy randi, vagy esetleg először szeretnének megismerni, hogy tudják, hogy biztonságban vannak veled, ez temperamentum kérdése, úgyhogy nem a te hibád, hogy nem jutottatok el a csókig/ágyig. Ha érdekel, hogy mit gondolsz róla, és szeretne veled újra találkozni, én azt nyugodtan készpénznek venném.


(És ezt olyan nőként írom, aki szintén visszafogott ahhoz, hogy első randin csók legyen. :D )

2019. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem igen. Mivel félénknek tűntél, nem mert akkora lépést tenni, mint egy csók, nehogy baj legyen. Egyébként szerintem első randi végén korrekt az ölelés. Még csak ismerkedtek, nem kell rögtön belecsapni a lecsóba. Szerintem még a 2. randin sem értelemszerű a csók, de még akkor is simán lehet belőle valami. Nem kell megijedni, majd elválik
2019. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnyugató válaszok,köszönöm!:) Első válaszoló,egy kicsit félreérthetően fogalmaztam meg azt a mondatot de nem magára mondta.hogy mert félénk hanem rám.Ő nem félénk :D
2019. dec. 21. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
nincs ezzel semmi baj. normális randik így zajlanak. Páran majd amellett fognak kampányolni, hogy márpedig kell csók meg szex az első randin.. nos rájuk ne hallgass sose!
2019. dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy lehet. Aki nem akar folytatást, az többnyire nem ölel meg csak úgy. Nálunk is így indult, én vagyok a lány. Ő nem félénk, inkább visszafogott. Én sem vagyok a megtestesült a vagányság. Első találkozásunk után búcsúzáskor átöleltük egymást, ő kezdeményezte, és meg is beszéltük, hogy mindenképpen találkozunk még. Azóta egy nagyon boldog pár vagyunk.
2019. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök feleslegesen találgat itt bárki. Te voltál vele, náluk jobban ismered, majd kiderül.
2019. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!