Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jó randi, találkozohely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó randi, találkozohelyekre vágynak, a szingli, elvált nők 28-30 éves koruk felett? 25/F

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyanra, mint a nem elvált, szingli nők? :D

Nem egy homogén massza, ugye azt tudod..


Neked kéne megismerni és megtudni, mit szeret, mire vágyik. Pl ha szereti az állatokat, állatkert, ha a csillagokat, akár a planetárium, ha van egy mozifilm, amit megnézne, moziba is elviheted, ha szereti a karácsonyi vásárokat, akkor ugye megvan hova viheted, ha a múzeumokat, akkor valami kiállítás, ha a kávét, akkor pl egy jobb, hangulatos kávézó, ha a villás reggelit, akkor egy jó reggelizőhely, ha szeflizni, fotózkodni szeret, mehettek szelfimúzeumba, ha színházba is jár, színház, ha van közös zene, esetleg koncert ha van mostanában olyan. Ha festegetni szeret, mehettek ketten élményfestésre.

Szeretne jégkorizni, vagy szereti az aktív időtöltést? Akkor jégkori!


Ez most csak egy lélegzetvétellel jutott eszembe. Mi lenne ha beszélgetnél vele és megkérdeznéd, mit szeret, mit szokott csinálni, és úgy válogass, van lehetőség bőven.

28N ;)

2019. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az időre/szezonra való tekintettel ajánlom a forralt borozást és a karácsonyi vásárt, egybekötve a jégkorival. Ezzel nagyon nem lehet mellélőni szerintem, és nem csak pl Pest centrikus válasz.
2019. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
78%
Szia! Egy vacsora meghivàs egy hangulatos helyre (zenés)! Ahovà fel lehet szépen ôltôzni!
2020. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kuryy ***** válasza:
Szerintem pont arra vágynak , hogy újra középpontban lehessenek mint annó és ez jó dolog , bár romantikus sétára beszélgetésre ami mélyebb hangvételű szerintem ha pesti vagy a vár tökéletes erre vagy a Duna part .
2020. dec. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sétára csak akkor mennék, ha előtte volt vacsi.

Harmincaskènt, de a húszas éveim végèn sem voltam már hajlandó sétálós randira igent mondani.

Megúszós.

Hívd el kávézni, teázni, sütizni, vacsizni, reggelizni, ebédelni, mozi, színház, stb.

2022. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!