Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti belemennetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennetek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Külföldi fiú. Magyarországon dolgozik, kedvelitek egymást, de pár hónap múlva valószínűleg előbb elutazik, mint ahogy tervezte. Emiatt nem gondolkozik hosszútavú kapcsolatban... Én valószínűleg le fogom zárni, mert tudom, hogy serulni fogok, míg ő csak jól érzi magát velem...csak kíváncsi vagyok más mit tenne ebben a helyzetben, mert én képtelen vagyok az ilyesmit lazán kezelni. Kicsit félek is, hogy túl görcsösen állok a kapcsolatokon, ugyanis 2015 óta nincs senkim csak ilyen rövidebb távú eleve halálra ítélt kapcsolatok. Tudom, hogy dolgoznom kell ezen, de most nem is ez a kérdés :)
2019. dec. 23. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én belemennék, mert szerintem élni kell a lehetőségekkel, még ha esetleg fáj is utána, de legalább éltél. De ez én vagyok.
2019. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
10-ből 9 csaj belemegy és aztán sír, hogy csak szexre kellett.
2019. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem akarom... Ha megbeszeljük, hogy laza.. Aztán tudom, hogy úgyis csipognék, hogy miért nincs ez meg az még l.. Viszont most elutazott 2 hétre és hiányzik.. Jó vele lenni nagyon.
2019. dec. 23. 18:30
 4/6 Neurotech válasza:
utolsó: Igazad van, a maradék 1 meg rafinált, kilyukasztja az óvszert és teherbe esik, akkor már a srác nem tud olyan könnyen megszabadulni :D
2019. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uhh na jó,bele se akarok gondolni, hogy ilyeneket csinálnak emberek.. Az ilyesmit nem értettem soha, hogy mit remélnek..
2019. dec. 23. 18:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha.. Most zártam le végül..kiderult, hogy fent van tinderen.. Elvileg most regisztrált újra.. Mert pár napot nem beszéltünk. Visszagondolva mindvégig ment a kínlódás, mert nekem ez a "kapcsolat" nem volt megfelelo megis kedveltem ot nagyon es maradtam. Most rosszabb, ha decemberben offolom akkor nem kerul ennyire kozel :/
2020. máj. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!