Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok az alábbi szituációról? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ismertek egy srácot régebb óta de nem nagyon beszéltetek vele,Mert a baráti társaság miatt csak épp,hogy összefutottatok. Elkezdetek veled beszélni találkoztok is egyszer. A második találkozó előtt a srác megmondja őszintén,hogy ő nem akar gyereket( mert egyáltalán nem akar, ha rajta múlik nem is lesz). Aki csak azért hozzád föl ,hogyha lány akarna a későbbiekben ,akkor ne húzzák egymás idejét ,és ne később tudom ki a dolog Ti ezt ,hogy fogjátok föl?
2019. dec. 23. 22:39
1 2
 1/12 Klau97hun ***** válasza:
36%
Második találkozón gyerek téma? Nem szarral gurigázol 😂
2019. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem okés lenne. Miért baj az, ha au emberek az első néhány randin értelmes és fontos dolgokról beszélnek és nem egymás nyálában áznak bájcsevely közben? Nincs olyan, hogy valaki valamivel kapcsolatban túl hamar közli a terveit/véleményét szerintem.


Egyébként örülnék, én sem akarok gyereket, fellélegeznék, hogy nem fog a párom terrorizálni azzal a qrva kölökkel meg azzal, hogy ha vele akarok maradni, fel kell csináltatnom magam...

2019. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehetne felfogni? Nem akar gyereket.
2019. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a kérdéssel nem várom meg a második randit. Soha nem akartam gyereket, sőt, olyat se, akinek már van, ezért nálam ez a legelső szűrő. Simán felteszem a kérdést, ha úgy van, de sok esetben már úgy megyek a randira, hogy a másik ezt már tudja rólam. Nem is értem, mi van ebben olyan rendkívüli. Ez egy baromi fontos téma.

40N

2019. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így korrekt. Maximálisan igaza van abban, hogy ha a lány akar gyereket akkor ne húzzák egymás idejét, nem egymást keresik. Semmi értelme belemenni a kapcsolatba azzal a hittel, hogy jajj majd úgy is megváltozik a véleménye mert nem fog. És ez egy olyan feloldhatatlan ellentét amiben nincs kompromisszum. Én nagyon is örülnék neki ha ezt valaki az ismerkedés elején közölné és nem pár hónap múlva amikor már komoly érzelmek vannak és hivatalos párkapcsolat.
2019. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy időben szól, és elkoszonnek, mert én meg akarok.
2019. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2,3,4,5,6. Rám a leányzó ezért nézett furán, és kb éreztette velem, hogy én beszélek marhaságot. :) Köszi a válaszokat!


Első! 22 éves korodra nem sok ésszel áldott meg a sors. Nem is csodálom a korosztályod eléggé elkorcsosúlt tisztelet a kivételnek. Majd talán 10-20 év múlva felnősz ( vagy nem... ;) ) .Addig is menjél ugrálj a celebek előtt latexban ( Ennyi aggyal, talán erre mégviszed az életben. :) ) nézd a Való Világot, Csillag születiket, meg a többi agymosó műsort. Vagy a másik véglet( bár inkább hozzád az előzőek passzolnak) a kormány propagandát. Magad fajta a közép utat nem ismeri.:)

2019. dec. 24. 01:26
 8/12 A kérdező kommentje:
De mehetsz a 180 centis vasággyal 45 kilós kefehajú,feszülő farmeres( nem szokott előfordulni, hogy ő felveszi a tied, te meg az övét? Nem keveritek össze?)amiből kilátszik a cingár csont-bőr, és inakból álló 8 cm átmérőjű "sportos"(közben csak olyan vékony, hogy 1-2 Etióp gyerek megirigyelné) bokája mely alatt ott virít a replika AirMax cipő amit a Balaha aluljáróban vett a kína shoppostól. :)Hello Kittiys rövid ujjú pizsamafelsős páva palidhoz is. :) Akit 2 hét után kib@sszol , mert nem vette meg beked az Iphone 11 ProMaxot. Persze addig rohadt nagy volt a szerelem. ;)
2019. dec. 24. 01:40
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem igazad van, jobb ezt minél előbb tisztázni, így mindenki tudni fogja, hogy mire számítson.


Off: Nem tudom, hogy az #1-nek szánt válaszod, a mostani #1-nek szólt-e, de szerintem nem mondott annyira durva dolgot, hogy így le kéne hordani érte szerencsétlent. Bocs, hogy beleszóltam, de szúrta a szemem.

2019. dec. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örülök ha as ilyen kiderül az elején. Ha nincs egyezés, kár húzni egymás idejét.

Én se akarok, és ha azzal kezdi a pasi, hogy neki a család mennyire fontos, akkor nincs dolgunk egymással.

2019. dec. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!