Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is feltűnt tegnap ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt tegnap ez a sok tini csaj a DM-ben?

Figyelt kérdés

Egy pár ezer fős városban, Jobbnál jobbak kis cici nagy fenék, hmm a dákó majdnem kijött a nadrágból.


Nem tudom mi volt velük de tisztára be voltak bizseregve.


Hogyan lehet ezeket értitek, felszedni. Nektek sikerült?


2019. dec. 24. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Eleg osztonleny lehetsz, ha ennyitol felallt.
2019. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Szia !


Sok pénz, trendi ruha és drága autó.

Ennyi a lényeg. Tapasztalatból írok.

Boldog karácsonyt.

2019. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
A DM-ben külső alapján veszik fel az eladókat is, ezt mindenki tudja. Tényleg jó csajok szoktak lenni. A Rossmannról már nem tudom ugyan ezt elmondani.
2019. dec. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
DM-ben szoktam vadászni. Sok finom, hamvas csaj van ott. A nyári, diákmelósok a kedvenceim, olyankor mindig a feleségem nélkül járok.
2019. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Karácsonyi időszakban sok a diákmelós.

Nem bebizsereg, hanem eladó, és az a dolga, hogy mosolyog minden idiótára, aki betér. Ez lennél te. :)

Egyszer hallatnátok, hogy mit mondanak az ilyen "kedves vevőkről" egymás közt. :)

2019. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

5.-nek.


Teszek rá, hogy kibeszélnek!

Amíg 10 - 15 -ből 1 - 2 megvan, addig belefér. És hidd el, megvan. Öltöny, kocsi, mosoly, magabiztosság,...erre buknak a tinik.

2019. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Az egyetlen, aki be volt bizseregve, az te voltál.
2019. dec. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Hu szegeny hatos. :(
2019. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vege a sulinak, mennek vásárolni kozmetikumot.

Miért nem ajanlottad fel hogy csajok ki szeretne velem kávézni én meg fizetek nektek egy pár rúzst meg egyebet.

2019. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Vásárlók voltak és nem győztem kerülgetni őket a dákó már súrolta őket és nevettek is.


Mesélj még és aztán szexre is hajlandóak 18+ sok? Kocsi az megvan csak nem nézek ki jól....

2019. dec. 24. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!