Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy viszonyúlnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyúlnátok ahhoz, hogy ha az első találkozásnál derülne ki, hogy a másik fél másmilyen származású?

Figyelt kérdés
Nem akarok senkit megsérteni ezért nem írok konkrét származást.
2019. dec. 25. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha korábban mást hazudott, akkor otthagynám a pokolba azonnal. Ha csak nem került szóba és akkor derül ki, engem nem igazán érdekelne, hogy honnan származik. Hiszek abban, hogy az ember számít, normális ember pedig kikerülhrt bárhonnan
2019. dec. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem számítana.

Ha mondjuk nem magyar, hanem lengyel, hát kit érdekel? Engem ne.

Ha nem magyar, hanem mondjuk arab, akkor hamar otthagynám.

Képet nem láttatok egymásról?

2019. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Neten senki sem úgy kezdi az ismerkedést hogy én "C" vagyok. Mutat képet, eldöntöd tetszik, nem tetszik, lesz randi vagy sem. Arról nem tehet hogy randin látszik hogy milyen származású. Egyébként is emberek vagyunk, mindenki ugyanolyan, egy nyelvet beszélünk.
2019. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétan ezt nem ítélném hazugságnak, mert egyébként én sem azzal kezdeném az ismerkedést, hogy Kati vagyok és német/orosz/üzbég/akármilyen származású, de bevallom, hogy ha cigány vagy arab származású lenne, én nem folytatnám tovább az ismerkedést, akár rasszista dolog, akár nem.
2019. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Lekoptatnám hamar.Gondolom nem német😂
2019. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, olyasmiről van szó, hogy azt mondja, olasz pasi, aztán randin derül ki, hogy valójában Kolompár Marlonbrandóa neve :D
2019. dec. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nyelvet beszél vagy tezsvir akkor erősen felejtős.
2019. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, milyen származású. Ha cigány, zsidó vagy néger, akkor azonnal lapát. Ha ázsiai, valószínűleg akkor is aggályaim lennének. Ha német, angol, argentin, kanadai, stb., azzal nem lenne bajom.

Meg persze az is számít, hogy hazudott-e a származásáról vagy csak nem került szóba.

2019. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!