Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy inditsak egy beszelgetest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy inditsak egy beszelgetest? 10 eve talalkoztunk, akkor is csak 2 alkalom.

Figyelt kérdés

Reszletesebben:

10 eve talalkoztunk eloszor, akkor is egy barati tarsasagon keresztul. Facebookon ismerosom a lany azota is.

Mar akkor is tetszett, de az elmult napokba bele is szerelmesedtem, pedig azt se tudja hogy letezek :/


Szeretnem elhivni valahova beszelgetni, ismerkedni, de nem tudom hogy irjak ra, nem akarok tolakodo lenni es elrontani sem szeretnem az ismerkedes lehetoseget.


A legnagyobb problemam az, hogy utoljara kb 8 eve volt ilyen hogy irtam igy barkinek is. Azota volt egy hosszu kapcsolatom, es teljesen kioregedtem a csajozasbol.

Eloben megy, nincs gond ezzel a reszevel.



2019. dec. 27. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki beleesni akivel nem is kontaktálsz, nem is látod, nincs semmilyen interakció?


Ugyan már.

2019. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jajj mar, nem azon van a hangsuly :D de igazad van felre ertheto. :)

Ugy ertem, hogy felkeltette az erdeklodesemet, tetszik. Tobb kepet is rakott ki mostanaba, ez az oka hogy kepbe kerult.

2019. dec. 27. 00:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Írjál neki, nincs mit veszítened. Az indítás pedig ha normális hangvételű és nem csak egy "szia" akkor biztosan válaszolni is fog.
2019. dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj hirtelen képeket dobál fel magáról akk már tetszeni akar valakinek. Szerintem te is tegyél fel képeket ahol bablevest eszel vagy valami hátborzongató tornadresszbe jogázol.

Bár szerintem csak írj neki de ne fűz hozza sok reményt.

2019. dec. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnál esetleg "véletlenül" összefutni vele? Teljesen más helyzet, mintha elkezdenél direktben ráírni.
2019. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!