Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon játszmás vagyok. Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon játszmás vagyok. Vagy konzervatív a magam módján? Ki ír kire? Főleg, ha már szex is volt.

Figyelt kérdés

Majdnem biztos, hogy csak szexkapcsolatról van szó.

Régóta vagyok egyedül, igyekszem a szexre igénykielégítésként tekinteni, pedig eredendően ez nem az én stílusom.

De már nehezen bírtam, ezért egy régi jó ismerősömmel összeálltunk.

Néhány alkalmon túl vagyunk, a fejemben az ilyen kapcsolatok úgy működnek, ha kedved van szólsz aztán vagy ráér a partner, vagy nem.

Viszont én erre képtelen vagyok, mert úgy érzem, hogy írjon ő, ráadásul az elején még vette a fáradtságot, hogy utána keressen és visszajelezzen utána pozitívan, mára semmi.

Tudom, hogy túlbonyolítom... És azt is, hogy nem érdemes.

Sajnos attól félek, hogy vmi miatt ő mégse akarja már, ezért van eltűnve, pedig amikor mégis összejön az egész, sztem elég jól érezzük magunkat mindketten.

Hasonló kombinátor és gyökerében bizonytalanabb, mint én szerintem, szóval simán kinézem belőle, hogy ugyanezeket gondolja.

Korábban próbáltam azt a politikát folytatni, hogy kicsit biztatgattam, hogy érezze hogy jó, de vagy elfelejti, vagy szarik rám.


A lényeg, írjak, vagy várjam meg míg keres?


2019. dec. 27. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te egy guminő vagy, ő meg a műbroki. Szoktak ezek beszélgetni? Ha kufircolnál írj neki, ha ő akar, majd ír ő.
2019. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hujjjaj, rettenetesen túlbonyolítottad. Szóval akkor nem keres dugi utàn, röviden ennyi. Azt, hogy a pajtid mit gondol, nem tudjuk megmondani. Te làthatóan túl sokat kattogsz ezen, ennyi energiàval meg akàr egy tisztes pàrkapcsolatod is lehetne.


Ha kupakolni akarsz, írj rà, fő kérdésedre vàlaszolva.

2019. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmeket akarsz kötni ehez a dologhoz de a partnered egyértelműen tartózkodik és nem akar többet!
2019. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A konzervatív jelző nagyon nem a szexkapcsolati témához illő, de nem is ez a lényeg. Azt várod, hogy a dugópajtid, úgy viselkedjen veled, mint egy olyan nővel, akitől párkapcsolatot akar.

Nem fog. Bevállaltad az "igénykielégítést", akkor maradj ennél, vagyis az jelez, aki előbb szexelni akar.

2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt, én a nő vagyok a sztoriban, de ez azért ez többeteknek átjött. :)
2019. dec. 27. 23:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha dugni akarsz írjál neki.


Ha nem akarsz akkor ne írj. Ilyen egyszerű.

2019. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vágysz rá, akkor te írj, ne mindig a másikat várd. Ez nem érzelmi kapcsolat, hogy ápolni kell a másik lelki világát. Ha olyat szeretnél, akkor meg ezt le kell tisztázni. Akkor most szexkapcsolat, vagy sem?:)
2019. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi más lennél cukorfalat... :D
2019. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Vágyom rá, hogy ne bonyolódjon az életem, legyen ennyi, és kész.

De szemmel láthatóan alkalmatlan vagyok rá :( :)

2019. dec. 27. 23:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok? Ha nem megy ez, ne eroltesd.

Vvaloszinuleg vigan dug massal is, ez van.

O nem bizonytalan, ne vetitsd ra a sajat erzeseid, mert nagyon pofara fogsz esni.

2019. dec. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!