Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Pasik miért hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pasik miért hazudnak a méretükről? Mikor személyesen derül ki, hogy nem akkora az nagyon gáz, nem?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor szexpartnerkeresőn írnak, hogy nekik 22-23 cm-es farkuk van, jó ez már amúgy is túlzás, van aki csak 20cm-ert ír, de személyesen mikor találkozunk, és lekerül róla a gatya, jó az ha van 16cm :D

Ennyire szégyenlik a méretüket? Nem lenne sokkal jobb az, ha valóban az ismerkedés elején elmondanák, hogy mekkora és akkor nem érné a lányt meglepetés?



2019. dec. 28. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Amiért a nők hazudnak a méretükről, tömegükről...
2019. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

22+ viccelsz, négereknek esetleg. De fehér emberben ritka.

Az átlag az 15 venti kb, magyarok között is.

2019. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanazért, amiért a nők hazudnak a korukról. Szánalmas amúgy. 42 évesen ballagási képet tenni a társkeresőre.
2019. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Amíg szerinted ez egy kapcsolat fokmérője, hogy mekkora a pasid farka, inkább ne ismerkedj...
2019. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Szexpartnerkeresőn miért ne lehetne ez a fokmérő? Nem kapcsolatot keres.
2019. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk én azt nem értem, hogy ezt miért kell kimondani? Én bármikor ismerkedtem pasikkal, sosem került elő a centi. Egyébként meg nyilván azért, mert mindenki a legjobb formáját akarja mutatni ismerkedés alatt, aztán ha már eljutottatok az ágyig, akkor már tulajdonképpen mindegy. Ha jó a szex így is, akkor nincs baj, ha nem jó, akkor is legalább megdugott, szóval win-win.
2019. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hozzátenném szerintem sem fontos a méret.

Nem is én szoktam kérdezni, hanem így kezdik mikor rámírnak "xy éves dimplomás xy magas xy cm xy cm-es szerszámmal". Szóval nem én kérdezem, viszont mivel szexpartnerről van szó gondolom, inkább ezt említik meg mint a belső tulajdonságaikat, hisz a szexpartnerkeresés leginkább a külsőségekről szól.

Az hogy diplomás-e vagy sem az a kutyát sem fogja érdekelni, diploma nélkül is lehet dugni :D

2019. dec. 28. 10:13
 8/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Amiért a nők a volt partnerükről hogy mennyi volt
2019. dec. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rutinból, mert tudják, úgyis levonsz belőle 3-4 cm-t, gondolj bele, ha megírná pl.,hogy 15cm., arra gondolnál, hogy jó, ha van 11cm.! :-D
2019. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez milyen oldal?? Valahogy én még nem találtam ilyen oldalt :D
2019. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!