Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7. találkozás, és még csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. találkozás, és még csók sem lett. Rakjam ki a kártyáimat?

Figyelt kérdés

És már most kezd nekem az agyamra menni ez az egész. Elmegyünk egy tóhoz, ölelkezünk, kezemet megfogja, rám fekszik, a karjaimba esik, ölelkezünk sokáig, de csók nem, és nem esett. Hazavittem őt, kérdeztem tőle, hogy hol lakik, hogy idővel megtudom. Szomorú volt kint, és kérdem tőle, hogy mi a baj? Hogy nem mindegy? :D Hogy el volt gondolkodva. Hogy nem volt ez én miattam, hogy ez rendben van. És akkor kérdem mi végett voltál szomorú? Hogy a visszaemlékezések, visszaemlékezett. Istenem, nagyon szenvedek, iszonyatosan.


Mi a fenét csináljak???


2019. dec. 28. 20:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Miért nem csókolod meg?
2019. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
A lány azt mondta, hogy szeretne csókot, mikor ő azt fogja érezni. Már kézenfogva járunk a városban. Kérlek szépen titeket, mi a fenét csináljak??? Nem szeretném őt elveszíteni. Próbáljak rá nyomulni? Vagy mi a büdös francot csináljak??? Én már mindehogy tudattam vele, hogy szeretnék tőle több mint barátságot.
2019. dec. 28. 21:01
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a pasi (nekem legalábbis az jött át). A te dolgod lett volna megcsókolni.
2019. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, nem egyszer próbálkoztam, hogy megcsókolom őt, és hogy látta is rajtam, csak hogy még azt nem akarja. Most valahogy nem próbálkoztam, mert ha azt mondta, hogy nem akarja, akkor nem akarja még. Hogyha fogja érezni, akkor ő majd megcsókol. Istenem. Kérlek adjatok tanácsokat.
2019. dec. 28. 21:03
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Következő randit (ha lesz) úgy kezdeném. Szó és köszönés nélkül instant csók. Ha hagyja..akkor folytatjuk.. Ha nem akkor helószia.
2019. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a pasi. De ha közölte velem, hogy még nem akar csókot, oké ekkor volt a 3-4 találkozó de akkor is. Nem szeretném feladni, egyaltalán sem. Nagyon megkedveltem őt.
2019. dec. 28. 21:04
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel mit mond szóban?


Mit mond a testbeszéde? Bár gondolom halvány lila fingod sincs miket kellene figyelni.

2019. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
most komolyan? ezt így mondjam meg neki személyesen?
2019. dec. 28. 21:06
 9/48 A kérdező kommentje:
Nem, mond. Miket kellene figyelni? Mond kérlek. Már az arcát simogattam, az ajkánál. Félek, hogy elhúzódik. :/
2019. dec. 28. 21:07
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Játszani próbálsz egy játékot, de nem vagy tisztában a szabályokkal és csodálkozol, hogy nem nyersz.


Előbb tanuld meg a szabályokat, utána szállj játékba.

2019. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!