Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy olyan nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy olyan nőt levenni a lábáról akit saját állítása szerint nem bízik senkiben?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány igen rég óta. A napokban beszélgettünk és elmondta hogy volt egy kapcsolata (aminek úgy 1,5 éve vége lett.)elmondása szerint. Igaz túl lépett de hihetettlnul megbízott a pasiban és nagyon szerette. Ez miatt nagyon közel engedte magához és nem tudna de nem is akkar már mást közel engedni mert nem bízik senkiben.

Viszont kettőnk között a vonzalom meg van és szeretném mrgprobalni vele. Hogyan közelednek felé? Hogyan érhet én ell egy ennyire csalódott lányba hogy újra érezzen és boldog legyen velem??


2019. dec. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmat kell kiépíteni. Azt kell elérned, hogy bízzon benned. általában mindenkinél ez a legfontosabb, de nála meg végképp. A jó hír, hogy ez nem lehetetlen küldetés. A rossz, h nem kevés időbe fog telni, hanem sokba. Ilyen években gondolkodj. Ja, még egy fontos dolog! Ne kérdezgesd, ne faggasd, mindig ő beszéljen!
2019. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kloroform
2019. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2019. dec. 29. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Türelem kell az ilyen nőhöz! Az én párom is ilyen volt, pedig régóta ismert, mégis eleinte bizalmatlan volt velem. Az első randitól számítva eltelt legalább 2-vagy 3 hónap mire a csókon kívül többet is engedett.
2019. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó mintha rólam szólna a kérdés. Pont ugyan ebben a helyzetben vagyok(én vagyok a lány).

Talán amit tudok tanácsolni, hogy a cselekedeteid számítanak és nem a szavak.

Sok időre és türelemre is szükséged lesz.


Ha hiteles tudsz maradni akkor van esély arra, hogy a bizalom felepuljon.

2019. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos. Legyél türelemmel, ne sürgesd és fontos, hogy ne csesztesd azért, mert lassabban alakul ki a bizalom nála. Ha utóbbit teszed elveszted. Viszont, ha türelmes leszel nagyon értékelni fogja, ebben biztos vagyok :) Egy bizalmi kapcsolat által sokat lehet gyógyulni.
2020. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!