Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna ha most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha most helyesnek vélt randi partneredről kiderülne, hogy fiatalabb korában 100kg felett volt?

Figyelt kérdés
Vagy foglalkoztok egyáltalán azzal, hogy hogyan nézett ki 5-10 évvel ezelőtt?
2019. dec. 30. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ezzel foglalkozni.
2019. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit esetleg zavarna, hogy később visszahízik, mert elhagyja magát. Aki hajlamos nagyon meghízni, az idősebb korában is hajlamos lesz rá.
2019. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Legalább megtanult küzdeni és karban tartani a testét. Így bármikor felmegy egy kicsi, már tudja, hogy kell könnyedén leadni. :)
2019. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Én is voltam kövérebb, de leadtam. Ha véletlenül visszahíznánk, majd diétázunk együtt. Meg motiváljuk egymást a sport terén.
2019. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha en is hozzà hasonlo lennék es oda kellene figyelnem. De mivel nem, ezért igen.

Valamint az ilyenekben(a lefogyottakban) szokott lenni valami bekèpzeltsèg vagy fellengzössèg amugy, ami engem irrital.


(Baratnöm fogyott le egyszer es ugy zavart hogy neki àllt rivalizalni velem meg mutogatni magàt hogy dicsergessem)


Plusz igen, amit fentebb irtak, attol a hajlama még megmaradt a hizasra.

2019. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne hogy nézett ki korábban, ha most tetszik.


Esetleg még értékelném is, hogy ilyen kitartóan dolgozott magán.

2019. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zavarni nem zavarna, de azért érdekelne. Azért az szép teljesítmény, ha valaki javít a helyzetén, és ilyen szép eredményt ér el. 32f
2019. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 moozygoo ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2020. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!