Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnál egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál egy férfival, aki 2 órával megbeszélt időpont után rád ír, még ül a "tárgyaláson" . És ezt nem először? Elnézed, megérted, dobod?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnám a francba. Ne velem szórakozzon.

Egy tárgyalás elnyúlhat, nem vitás.

De akkor ne aznap akarjon találkozni.

Tiszteljen meg annyival, hogy nem néz hülyének.

2019. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt lehetett volna írni a megbeszélt időpont előtt is 1-fél órával, hogy bocs de el fog tolódni.

Ha sokadjára csinálja, akkor jelezd neki, hogy ez így nagyon udvariatlan és ne tegye. Ha továbbra is ezt csinálja, akkor búcsúzás.

2019. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint a huzat

Vagy jatekokat jatszik vagy egy se..

2019. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én még elnézném, ha ott ül az ügyféllel szemben, nem biztos, hogy tud előre szólni. Ha többször előfordul, akkor már nem.
2019. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Regen meg elneztem volna. Ma mar egy eselye van, masodjara repul, mert nem vagyok neki eleg fontos, ha 2 oraval kesobb kepes csak irni.

Elhiszem, hogy elhuzodhatnak targyalasok, de akkor olyan napra beszeljunk talit, amikor teljesen szabad.

Ez nem kell, eleget vartam mar masokra, eleg volt.

2019. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog.
2019. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Semmibe venném.

Ki ez? Valami miniszter?

2019. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző kommentre: Ez már lassan "elnöki ügy"! 😎🤣🤣(Olyan hansúllyal, mint ahogyan Pamkutyáék mondják.)

Többet nem is tudok írni, mert előttem, már frankón megírták.

Értékeld te magadat annyira, hogy "nem"-et mondasz. Ha te vagy a pali, értékeld a nőt annyira, hogy nem csapod be.

2020. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!