Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti hogyan reagáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagáltok ha Facebook-on írnak rátok ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Ha normálisan rátok írna egy pasi,aki nagyjából szimpatikus is,akkor visszaírnátok neki?

2020. jan. 2. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Törlöm olvasás nélkül.
2020. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
49%
Szerintem legalább arra méltasson ha a legény normálisan ír rá a leányzóra és nem úgy mint egy bunkó paraszt, hogy normálisan válaszol rá. Akár, hogy ez számára nem a megfelelő hely az ismerkedésre, akár elkezdődik az ismerkedés. :)
2020. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős v nem ismerős. Ha ismerősöm akkor természetesen valaszolok, ha nekem is szimpi beszélgetünk, ha nem akkor kedvedem jegelem.

De sokkal többször futottam bele abba hogy random emberek akik nem is ismerőseim irogatnak amit sokszor észre sem veszek mert engedélykérésekbe van. És őszintén ezeket nem tudom hova tenni. Láthat rólam egy-két képet max mert csak ennyit tud...es így..most mit kezdjek vele.

2020. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Pofátlan tolakodásnak veszem. Felháborító ha a személyes szférámba tolakodik. Mit képzel az ilyen?
2020. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem szerettem soha. Mindig visszaírtam, hogy ne haragudj de nem ismerkedek. Egyetlen férfi sem kezelte jól. Utána még jött az üzenet, de miért nem, vagy nem is akartalak vagy bármi, csak számon tudjon kérni, vagy be tudjon szólni. Nem látom értelmét, hogy még magyarázkodjak. Erre vannak kitalálva a társkereső oldalak.
2020. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális üzenetet ír, természetesen válaszolok rá , megköszönöm, aztán írom hogy "bocsi, de jelenleg ismerkedem valakivel. "

De ha olyan ír ,aki ismer csak nem beszéltünk vagy látásból tudom ki, akkor vele próbálok beszélgetni . :)

2020. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Előző

Igen, ha elutasítod az ismerkedést akkor még lekurvàz, beképzelt vagy, stb

2020. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teljesen idegen, ez alatt azt értem hogy pl. egy egyetemre járunk vagy láttam már valahol akkor valószínű visszaírnék.
2020. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A fb még mindig nem társkereső oldal.
2020. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Válaszolok, de kicsi az esély rá, hogy egymást keressük.
2020. jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!