Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Miért csinálja ezt? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval,van egy lány,akivel a munkahelyen nagyon egyhullámhosszon vagyunk.Nagyon bejön nekem,elvileg én is neki.(Sokat beszélünk,elkérte a számomat,sokat néz a szemembe).Face-n ráírtam hogy eljönne-e velem meginni valamit.Azt mondta hogy igen,bár akkor héten nem ér rá.Mondtam hogy nem gond,amikor van ideje.Ez volt kb 2 hete.Azóta többször is kérdeztem hogy eljön-e(persze megint facen.)Azt mondta hogy igen.Megint eltelt az idő és nem mentünk sehova.Megkérdeztem tőle hogy már nem akarja?Azt mondta de de mondom megoldjuk.Azóta se mentünk sehova.Mit kéne tennem?Nagyon belezúgtam.

2020. jan. 3. 15:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja és egy hétfői nap személyesen is megkérdeztem hogy mondjuk pénteken jó-e neki?Azt mondta hogy igen.És megint talált kifogást péntekre...
2020. jan. 3. 15:44
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit, csak valamiért nem mer nemet mondani. Pontosabban a kifogással próbálja jelezni, hogy kopj már le. Ennyi ésszel megáldva komolyan.
2020. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: szerdán este 9-re van jegyem az új XY filmre.


Ha jön jó, ha nem, akkor kezdjed el kerülni. Akkor majd gondolkozik, hogy most mi a baj és ő fog kezdeményezni, vagy egyszerűen lezárjátok ezzel. Így játszadozni nincs értelme.

2020. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekled, csak nem akarja nyíltan a szemedbe mondani. Tudom, mert én is voltam így, valahogy kínosnak éreztem megmondani, így gondoltam ért abból, ha mindig kifogásokat keresek.
2020. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát szarügy.Bár nem is egyszer mondtam neki hogy mondja meg ha nem akar,mert ezzel nem tudja mit okoz.
2020. jan. 3. 16:11
 6/25 A kérdező kommentje:
Volt még egy srác,ugyanúgy próbálkozott,neki egyből nemet mondott.Azért reménykedtem hogy nekem meg igennel válaszolt.De hát ez van.
2020. jan. 3. 16:12
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz elmenni bárhova, ha nincs megadva hely és idő... Vagy hogy gondoltad?:))
2020. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Noren1989 ***** válasza:
91%

Szerintem is legyen egy konkrét valami végre, hátha csak nem tudott komolyan venni emiatt.


B-verzió, hogy végig csak figyelemhiányos volt és kellett a támogatás.

2020. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Megvolt adva hely és idő is.
2020. jan. 3. 16:14
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Lehet az volt a baj hogy csak úgy általánosságban kérdezted hogy valamikor. Nem pedig azt hogy ekkor és ekkor itt és itt.

De ha mégis akkor lehet hogy csak egótuningnak kellettél vagy esetleg talonban tart mert lehet alakul valami mással is csak az nem fix.

Én adnék még egy utolsó esélyt a dolognak, megadsz egy konkrét helyet és időpontot találkának. Ha lemondja hagyd és kerüld.

Ha mégis akarna valamit akkor majd kezdeményez ő. Ha nem, akkor ennyi volt.

2020. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!