Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4. találkozón hazavihetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. találkozón hazavihetem bemutatni a párom?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyunk meg együtt, de úgy néz ki összejövünk csak így a szüleim nem nagyon engednek el rásózni se.

Apukám már látni szeretné,hogy milyen.

Csak itt jön elő az, hogy 31 éves. Én azt gondoltam anyukámnak megmondom a valós korát, apukámnak meg inkább 27-et mondok.

Vigyem haza csak úgy vagy kérdezzem meg a szüleimtől mit csináljak?

20l


2020. jan. 4. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Szexpartnereket nem szokás hazavinni.
2020. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem volt olyan csajom,hogy harmadik randin szét tette e lábát ezt tekintve 4. Randi után lazán vidd haza!
2020. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kevés 31 éves férfi vevő szerintem az ilyesmire ilyen korán.
2020. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ő is már ide akar jönni

Nem feküdtünk le

2020. jan. 4. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha te is be szeretnéd mutatni, a pasi is menni akar, meg a szüleid is kíváncsiak rá, akkor mutasd be. Ne vidd csak úgy haza, szólj a szüleidnek mindenképp. Ilyen kis apróságok miatt, hogy mondjuk anyukád épp a fürdőkádban ül, mikor beállítasz, vagy lehet. Meg szimplán, nem viszünk haza a szüleink házába egy idegent csak úgy.

Mondjuk furák vagytok, az is biztos. 4 találkozás, mennyi ideje ismered, 2 hete? Ennyi idő után azt sem tudták a szüleim, hogy találkozgatok valakivel, hiszen lehet, hogy még 2 hét és vége. Ja és igen, az hülye ötlet, hogy anyádnak 31-et mondasz, apádnak meg 27-et. Gondolod, ők nem beszélnek egymással? Kár lenne a bizalmukat ezzel eljátszani.

2020. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De apukámnak mindig hazudnunk kell mert nagyon szigorú.
2020. jan. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!