Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lép valamit? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép valamit? Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy sráccal 2 hónapja kezdtünk találkozni. Évek óta ismerjük egymást, de egy buli alkalmával beszéltünk és azóta találkozgatunk. -1-2hetente talizunk, eddig összesen 5x. Mozi, shopping, pizzázás, sétálgatás volt. Nem csókolt meg, nem ért hozzám. Utolsó "randin" behivtam hozzánk, de alig maradt, pedig anyuék épp házon kívül voltak.

Mindig udvarias, fizet. De nem említi meg, hogy együtt szeretne velem lenni, se nem közeledik. Én már rengeteg jelet adtam, de csak nem mászhatok rá. Idősebb is nálam ezért sem értem miért haladunk lassan. Volt előttem több barátnője is. Mit tegyek? Mit akarhat tőlem? Lesz ebből valaha kapcsolat? Köszönöm a válaszokat!

22 N



2020. jan. 4. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ő tudja, hogy randizik veled?
2020. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én se igazán tudom, hogy ez randi vagy mi. Nem értem hogy akkor miért ilyen. Ő írt rám először. Azóta beszélünk naponta/két naponta üzenetben.
2020. jan. 4. 22:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy tudja. Senki nem hurcol csak úgy ide-oda egy csajt anélkül hogy még akarná dugni. Azt írod idősebb kicsit a pasi.

Szerintem ártatlan viragszálként tekint rád, nem mer lépni.

Szerintem a következő randin fogd meg a farkát. Abból csak ért:)

2020. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos még nem voltam úgy fiúval. Még szűz vagyok. Nem igazán szeretnék ráugrani. De az jól esne ha már lepnénk valamit. Meg ha ő kezdeményezne.
2020. jan. 4. 22:47
 5/15 A kérdező kommentje:
Idősebb = 25 éves
2020. jan. 4. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Ő kezdeményezi a találkákat?
2020. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Vegyesen. Hol ő hozza fel, hol én.
2020. jan. 4. 22:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Tudja, h szűz vagy?
2020. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem volt téma a szüzességem. Mert semmi ilyenről nem beszéltünk.

De őszintén barátnőm szerint lehet ő is szűz.. Mert mindenki azt mondja, hogy ennyi találkozó után legalább egy simogatásnak, vagy csóknak kellett volna lennie, vagy legalábbis próbálkozni.

2020. jan. 4. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:
5találkozó nem olyan hú de sok. Örülj neki, ezekszerint nem a puncira hajt. Légy türelmes, várd meg, hogy ő hívjon talizni
2020. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!