Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen az első randin?

Figyelt kérdés

Szerintetek az első randin, ha a csaj enni is akar nem csak inni, és emiatt beültök egy étterembe, ki fizessen? Illik a srácnak? Csak ugye egy étteremben kaját is kérve általában azért 2-3 ezer Ft simán lehet fejenként a költség...de még akár több is. Ezt mind a srác fizesse? Hogy adjam a csaj tudtára, hogy az ő részét ő fizesse úgy, hogy ne bántsam meg? Előre is köszi mindenkinek.

30 F



2020. jan. 5. 10:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
Első randin hívd meg kávézni, ha ilyen sóher vagy.
2020. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
78%

És nincs sz@ros 3000Ft-od megetetni a jövendőbeli párodat? De gondolom cigire/piára/hobbira több is elég havonta... Ha ennyire filléreskedsz, akkor minek neked bnő?


A férfi fizessen, mondom ezt férfiként.


Ha sokallod az árát, akkor ne vidd étterembe. Találj ki olyan kreatív programot ami nem kerül pénzbe.

2020. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

2# Azért első randin korántsem biztos hogy az a csaj lesz az új partner.


Mindenesetre a pasi ajánlja fel, a csaj meg wlutasíthatja, és felajánlhatja a fele-felét.

2020. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
70%
Én első randira mindig anyukámmal szoktam menni, ő fizeti a számlát.
2020. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
En nokent nem hoznam ilyen helyzetbe a randipartneremet ha elkerulheto az elso randin viszont ha eb ehes vagyok nem varnam el h o fizessen.
2020. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom a kérdező olyan esetre gondol, hogy rövid időn belül a sokadik nővel megy első randira. Az már sok a pénztárcának, ha mindenki helyett ő fizet.


Ez ilyen 22-es csapdája. Eléggé kiábrándító, ha nem fizeted a csaj részét is. Ha nem bírod anyagilag, akkor nem kell étterembe vinni. Vagy ha a csaj fizetni akarja a saját részét, akkor hagyni kell.

2020. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
5-öske! Sajnos belőled nagyon kevés van, sőt mondhatnám egyke vagy ebben a felfogásban!
2020. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm #3 -as és #5 -ös, Tőletek legalább értelmes válaszokat kaptam.

Szóval igen, az egészséges gondolkozás nekem is azt mondja, hogy a nő első randin (amikor még közel sem biztos, hogy találkoztok újra valaha) ne hozza ilyen kellemetlen helyzetbe a másikat. Én jártam már úgy, hogy a csaj direktbe megkérdezte: "fizeted az enyémet is?" - az se pár száz forint volt, és soha többet nem találkoztunk, noha miattam, mert kiábrándultam belőle. Nyilván ha összejövünk, utána már ezek a dolgok tök rendben vannak és merek gáláns lenni, de addig inkább ülnék be csak egy teára / kávéra, amire szívesen meghívom..nekem sokat elmond valakiről, hogy hogyan kezel egy ilyen helyzetet, és szerintem buta, aki szerint szó nélkül a férfinak kellene mindent fizetni ELSŐ randin...és értitek, ha mondjuk csak teáról / kávéról volt szó, de találkozáskor a csaj mondja, hogy "ó ott egy jó étterem és lehet kínait enni, üljünk be oda" akkor onnantól már nekem kellemetlen, mert ha nem én fizetek mindent a csaj kb. biztos kellemetlenül fogja érezni magát, viszont borítékolható, hogy nem is fogok vele többet találkozni, mert ennyire figyel csak oda a kezdődő kapcsolatunkra...én ha nő lennék, értelmesebben állnék ehhez, mint ahogyan #5 -ös.

2020. jan. 5. 11:00
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Ha ilyet tudtomra adnál első randin úgy hogy étterembe hívtál nem lenne második randi. Ha pedig egy kávèzóban nem vagy kèpes esetleg egy sütit is állni neki akkor neked nem baràtnő kell hanem egy guminő. Bár egyszer azt is ki kell fizetni.
2020. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
#7 -es -ke! Sajnos az értelmes emberekből valóban kevés van, mint amilyen #5 -ös . Szóval ez nem az ő szegénységi bizonyítványa, hanem a Tiéd.
2020. jan. 5. 11:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!